2733
2734
عنوان

خانما ب نظرتون اینا خوبه با هم قاطی کنم؟؟؟ مقوی میشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 223 بازدید | 26 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره خودمم شنیدم خیلی خوبه ولی اسم سمی  اومد میترسم

نگران نباش 

یکم درموردش گوگل کن تا خیالت راحت شه 

من مصرف میکردم

دیدین دکمه لباس که یکم شل میشه چقدر بده ؟پس به زور آویزون نباشیدهروقت دیدی جات نیس خودت کنده شو برو....

سیاهدونه آسیاب کن سریع وبلافاصله باعسل ترکیب کن تا ۴ماه قابل استفادست بیشتر موند دیگه نخوریدواسه بدن مضره

منم هروز دوسین میخورم خیلی مقویه مخصوصآ واسه رحم ونازایی

نگران فردا نباش ،چون خدا زودتر ازتو انجاست ❤❣❤
2731
نگران نباش  یکم درموردش گوگل کن تا خیالت راحت شه  من مصرف میکردم

یعنی اسیابش میکردید؟

‏احتیاج دارم به خبر خوب، به هدیه‌ی بی‌مناسبت، به دیدن اتفاقی و غیر منتظره‌ی کسی که سالهاست ندیدمش، به شنیدن یه تعریف از کسی که فکر میکردم به چشمش آدم مهمی نیستم، به چندتا شاخه گل، به برگشتن عادتهای خوب قدیمی که خیلی وقته کنار گذاشته شدن، به انگیزه، به امید، به پول، به عشق.                 (میشه برام دعا کنید خدا یه نینی ناز و جیگر بهم بده؟؟ اخه من عاشق بچه هستم 🥰)
سیاهدونه آسیاب کن سریع وبلافاصله باعسل ترکیب کن تا ۴ماه قابل استفادست بیشتر موند دیگه نخوریدواسه بدن ...

یعنی خودمم بخورن خوبه؟ یکی از تخمدانام چنتا کیست ریز دکتر گفت داره

‏احتیاج دارم به خبر خوب، به هدیه‌ی بی‌مناسبت، به دیدن اتفاقی و غیر منتظره‌ی کسی که سالهاست ندیدمش، به شنیدن یه تعریف از کسی که فکر میکردم به چشمش آدم مهمی نیستم، به چندتا شاخه گل، به برگشتن عادتهای خوب قدیمی که خیلی وقته کنار گذاشته شدن، به انگیزه، به امید، به پول، به عشق.                 (میشه برام دعا کنید خدا یه نینی ناز و جیگر بهم بده؟؟ اخه من عاشق بچه هستم 🥰)
یعنی اسیابش میکردید؟

اره گلم 

فقط هوا بش نخوره..‌همون لخظه سریع با عسل قاطی کتید 

ی شیشه درست کنید ناشتا بدید بخوره.‌.خیلی خوبه

دیدین دکمه لباس که یکم شل میشه چقدر بده ؟پس به زور آویزون نباشیدهروقت دیدی جات نیس خودت کنده شو برو....

اره بخور...چرا نخوری

عآره حتما بخور عالیه: حتی وقتی پریود میشی قسمت تخمدانات با روغن سیاهدونه ماساژ بده واسه کیست خوبه وگرم میکنه

نگران فردا نباش ،چون خدا زودتر ازتو انجاست ❤❣❤
اینطور نیست  بعد از آسیاب نباید بهش هوا بخوره..سمی میشه  باید همون لحظه سریع با عسل قاطی ...

والا ما تاالان سیاه دونه سالم اسیاب نشده رو با عسل میخوردیم. 

امام صادق علیه السلام به ماها گفته؛ إنّكُم قد نُسِبتُم إلَينا كُونُوا لَنا زَيناو لا تَكُونُوا عَلَينا شَينا:شما منسوب به ما هستيد . پس مايه زينت ما باشيد ، و مايه زشتى (بد نامى) ما نباشيد!                         اَلا بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ💓
گردو بادام چی؟

نه اونا که مشکلی نداره

امام صادق علیه السلام به ماها گفته؛ إنّكُم قد نُسِبتُم إلَينا كُونُوا لَنا زَيناو لا تَكُونُوا عَلَينا شَينا:شما منسوب به ما هستيد . پس مايه زينت ما باشيد ، و مايه زشتى (بد نامى) ما نباشيد!                         اَلا بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ💓