2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

افرین به شما  🫰♥️

خودم مهندسی خوندم وکارمنددولتی بودم😁😂🤣🤣

بخاطرازدواج استعفاءدادم مثلاراحت باشم😁😂

شوهرم علاقه دارن منم کمکشون میکنم

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2731
ن ندارم دقیق مث خروس میخونع هرکی میشنوع فک میکنه خروسه. 

کم کم یاد میگیری عجله نکن 

اگه دیگه صدای  قط قط قط باز ناز زیادی باشه که دیگه  جان به جان آفرین میشع باید با شوهرش یکم تنهاش بزاری 😂🫰

خیلی قدر نشناسی اسی

خدا نعمت بزرگی بهت داده 

هم قوقولی قوقو کنه هم تخم بزاره 

دیگه چی میخوای . شانس اومه در خونت

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

چندتا تخم  مرغ مخلی بزار زیرش تا چند روز دیگه جوجه میشن

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
بچه ها این کرچ شدن مرغ که میگین ینی چی ؟

یعنی آمادگی اینو داره که تخم مرغ زیرش بزاری جوجه بشن

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
خوش به حالت تخم مرغ محلی 😍 

زحمت داره ولی خب به گوشت وتخم مرغش می ارزه

اینم جوجه شونه۳روزپیش دنیااومده

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2706