2752
2734
عنوان

خواهرم رفته سرقرار بعد پسره گفته...

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 28 پست
قرار بعدی هم بره اگه دوباره حساب نکرد کنکله

یعنی تو میگی بازم ادامه بده؟

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻

بعد میگن دنبال پسر با ماشین و ال و بل نباشین خب اینا شعورم ندارن اقلا پول ماشین داشته باشه که کمتر دل ادم بسوزه 

خودم خوبم که با هیچ احدی وارد رابطه نمیشم سی ساله از هفت دولت آزادم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وای نههههههههههههه

منم مغزم سوت کشید

خیلب زشت بوده

اگ واسش مهم بود حتی شده قرض میکرد ن ک بیاد بگه همرام نیست چیزی

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
شایدقصدامتحان کردن خواهرتوداشته

اینم هست

بعد میگن دنبال پسر با ماشین و ال و بل نباشین خب اینا شعورم ندارن اقلا پول ماشین داشته باشه که کمتر د ...

دقیقا.پسری ک پول ی کافه رو نداره چرا باید وارد رابطه شه یا قرار بزاره