2733
2734
عنوان

میخوام لاک بزنم خجالت میکشم 🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 1027 بازدید | 67 پست
چه خوب اگه میشه لطف میکنی پیجشو بذاری؟🥺انشالله به سلامتی فارغ شی.

قیمتاش دو و خردی سه وخردی هست خاصن کاراش و حتی میتونی جاهای رسمی بیرون حلوباز بپوشی شون با شومیز سفید ک زدی تو شلوار و روسری.... سبک وکیلانه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قیمتاش دو و خردی سه وخردی هست خاصن کاراش و حتی میتونی جاهای رسمی بیرون حلوباز بپوشی شون با شومیز سفی ...

اره اینجا هم قیمتاش دوتومن سه تومن بالاهس اما جنس معمولی و بنجول .نگاه میکنم حتما ممنونم ازت.

2731
تهران که خوشبحال هرکی اونجاست .تنوع کارا زیاده بالاخره پایتخت هس .من شمالم شهر کوچیک 😟

بگرد پیدا میشه نگران نباش سعی کن همیشه تیپ بزنی فقط ارایشت حواست باشه بعضی قضات ممکنه تذکر بدن ارایش کن اما تابلو نه

بگرد پیدا میشه نگران نباش سعی کن همیشه تیپ بزنی فقط ارایشت حواست باشه بعضی قضات ممکنه تذکر بدن ارایش ...

باشه عزیزم .نه من ارایشم ملایم هس .کلا درحد رژ و مداد چشم و ضدافتابم .

از رنگای نود و پاستلی انتخاب کن ،خیلی شیکن رو انگشتای دست ... لاکای جیغ برای محیطای رسمی یه کم تو ذ ...

رنگ نود چیه؟ مثلا چ رنگایی

اول خداجونم بعد مادرجونم خدایا مادرم رو حفظ کن خداوند مهربانم پروردگارم دوستت دارم  خدا جانم تو سختی ها و مشکلات زندگیم همواره یار یاورم باش و هیچ وقت تنهام نزار من بی تو هیچم . فقط تنها ب تو توکل می کنم می دانم ناامیدم نمی کنی .خدایا سپاسگذارم . بنده حقیر تو 💔💔💔
رنگ نود چیه؟ مثلا چ رنگایی

سرچ کن ،طیفش وسیعه ...

ولی خوب کرم ،قهوه ای ،بژ و کلی رنگ دیگه هست 

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه