2733
2734
عنوان

توروخدا بیاین هم اتاقیم دانشجو پزشکی هست

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 21 پست

شپش باعث سوزش نمیشه باعث خارش بیش از حد سرمیشه.

حالا اول نگاه کن مطمعن شو ک شوره نباشه و حتما رشکه.

رشک ب دست نمیاد بکشی میچسبه ب مو بدم میچسبه باید با ناخن بکشیش ک بکنیش یا تار مویی ک رشک بهش چسبیدرو بکنی.

بعد تو حموم یا سرویس این کارو کن ک روی زمین نریزه ک بخوای دست ب جارو باشی همش، چون من پسرم شپش زده بود همش دست ب جارو برقی بودم ک یوقت شپشاش زمین نزیخته باشه. 

‍‌ای‍‌ن‍‌ج‍‌ا ف‍‌ض‍‌ایِ مجاازی ن‍‌ی‍‌س، ف‍‌ِدراسیو‍ن ت‍‌خ‍‌ل‍‌ی‍‌ه #ع‍‌ُقدست  حاجی . . ! 🖇🚶‍♀️😏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اسپری شپش پریم من گرقتم واس پسرم خیلی خوب بود، یکماه پیش ۲۹۹ شد. شونه فلزی مخصوص شپش گرفتم و بااون شونه میکردم ، اما خب تو همون اسپریه یدونه شونه مخصوص شپش هست دیگ نمیخواد جدا تهیه کنی.(چون دنده هاش ریزه میگن شپشو ازبین میبره)

ولی وقتی زدم شپش و رشک بود ک از بین میرفت وقتی شونه میکشیدم ، مث تخمه ک بشکنی چطور صدا میده وقتی سرشو شونه میگشیدم همونطور تق تق میکردن و میمردن. .

بعدش هرروز من سرشو نگاه میکردم و دونه های رشکو جدا میکردم، هررشک ده روز مهلت میخواد تابشه شپش، اگ کسی پیشته بگو قشنگ دسته دسته کله موهاتو هرروز نگاه کنه ک حتی اگ یکی هم مونده اونم بگیره ک دوباره نشه شپش و تخم ریزی کنه.

و هرروز روغن زیتون موهاتو باهاش ماساژ بده و شونه بکش ک هرچی هست بریزه.

و اگ میتونی بعد گذشت دوسه روز ک این اسپریو زدی سرت حنا بزار ک میگن هرچی هست باز خفه میکنه.

من واسه پسرم میزاشتم واسه خودمم از ترس میزاشتم ک یوقت خودم نگیرم موهام بلنده درد سر بشه واسم.

این اسپریم امروز ک زدی دوباره هست یا ده روز بعد تکرار میکنی ک هرچی هست بکشه و ازبین ببره.(خیلی خوبه خدایی نابود میکنه شپشو اما تخم رشکو بگو یکی واست بشینه جداکنه)

‍‌ای‍‌ن‍‌ج‍‌ا ف‍‌ض‍‌ایِ مجاازی ن‍‌ی‍‌س، ف‍‌ِدراسیو‍ن ت‍‌خ‍‌ل‍‌ی‍‌ه #ع‍‌ُقدست  حاجی . . ! 🖇🚶‍♀️😏
اره ب زور کنده میشه با ناخن 😭 شوره ندارم اصلا 

این کارایی ک من میگمو انجام بده از شرشون راحت میشی.

ینی من تواون ده روز وسواس گرفته بودم و میدونم درکت میکنم خیلی حسه بدیه. اما فقط اینایی ک گفتمو انجام بده ک زود از شرشون خلاص بشی.

و یسریا میگن سس مایونز بزاری سرت خفشون میکنه و... ولی من انجام ندادم ترسیدم موهاشو از بین ببره.

مقنعه و شال وروختی و روبالشتی و مانتو و هرچی ک میدونی باهاش تماس داشتی تواین مدت همرو با آبجوش بشور ک اگ شپش بهشون هست ازبین بره.

ولی خب بنظرم رو بالشتیو ک نمیشه هرروز بشوری ی پارچه یا شال بنداز سرش ک بتونی یا هرروز بشوریش یااینک اتوش کنی ک هرچی هست و ریخته روش از بین بره

من تو کلاهه پسرم وقتی شستمش سه تا شپش بالغ ک برنگ قهوه ای میخورد دیدم(ودقیقا همون کلاهشو یک هفته قبل جایی مهمونی بودیم یکی برااینک پسرمو ادیت کنه گزاشتش سرش و من فهمیدم ک ازاون طرف گرقته چون خودش میگفت سرم نمیدونم چرامیخاره بی علت یک هفته😑)