2737
2734
من کلا بچه ندارم 😂😂بچه های امثال شما تو کوچه با فحش یاد گرفتن و دستمالی هم دیگه خوب تخلیه انرژی می ...

احتمالا بچگی خودت عربده میکشیدی دسمالی میشدی ک انقد حرصی شدی ... نترس مامواطب بچه هامون هستیم توام مواظب باش اگربچه دارشدی مث خودت ب سرشون نیاد بای🤚

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

توی کوچه چی هست اصلا من خودم توی کوچه بازی نمیردم چه بشه پسرم ،پارک و خرید و شهر بازی و خانه کودک بیشتر موقع این جاهم باهم میریم 

مهم نیست پشت سرمون چی میگن مهم اینه که تو رومون جرعت ندارن حرف بزنن😏
2738
بله ما شهریار ساکنیم هنوزم بچه ها میان کوچه فوتبال بازی  اسکیت و وسطیو لی لی و ازاینجور بازیا

خیلی هم خوبه بنظرمن زیر نظر بزرگتر روزی دو سه ساعت عصرها برن بیرون 

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏

من اگه بچه دار شم روزی دو سه ساعت میبرم شون ولی خودمم پیششون هستم 

پروفایل خودمم💚با نهایت احترام لطفا افرادی که هنوز یاد نگرفتن به نظرات دیگران احترام بزارند نه توی تاپیک های بنده شرکت کنن و نه ریپلای کنن، ممنونم🥰بیرون بودن زلف زنان ایل جزئی از پوشش زیبایشان است و هیچ مرد اصیل قشقایی و بختیاری به زلف زنان ایل توجهی نمیکند؛ همانگونه که مردان شالیکار به ساق برهنه زنان شالیکار بی توجه اند👌حجاب باید باطنی باشد نه ظاهری... تو اگه با لاک نماز بخونی خدا قبول میکنه ولی بنده خدا نه! چادر سرت نزاری و به خدا فکر کنی خدا قبول میکنه اما بنده اش نه! مشکل از جایی شروع میشه که بنده های خدا یادشون میره قاضی فقط خداست💚و دین را برایمان طوری تعریف کردند تا فقرا به جای اعتراض دست به دعا بشوند😉زرتشت :ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم تا مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم🤝من از نسل کوروش نام آورم💚💚💚💚💚دگر صدای اذان و طلوع آفتاب برایم ناقوس مرگ شد زیرا که به طاق خورشید طناب دار آویخته اند😊#نه_به_اعدام_سیاسی✌✌✌✌✌✌✌✌✌زنِ یک عدد امیر غیر لاشی😂😎پارتنر مناسب اونیه که بتونید کنارش زندگی کنید. زندگی واقعی سکوت داره، بی‌حوصلگی داره، خستگی داره، شلختگی داره، قیافه‌ی زشت داره. پارتنر مناسب اونیه که تو روزهای سخت، خودش یه باری نشه رو شونه‌ت که همه‌ش بخوای نگران باشی نکنه دوستم نداشته باشه یا نکنه خسته‌ش کنم👍اگه یکی رو پیدا کردی که مثل من بهت زل زد، اون موقع تو بُردی☺️بهترینِ قلبم تو برای من از گل و ماه و پری زیباتری..امیر تو تمام دلخوشی این دختری... 
احتمالا بچگی خودت عربده میکشیدی دسمالی میشدی ک انقد حرصی شدی ... نترس مامواطب بچه هامون هستیم توام م ...

احمق من اصلا اجازه بیرون رفتن نداشتم پدرم مذهبی بودو خوشش نمیومد بچه هاش تو کوچه ول باشن ولی بچه های امثال تو رو تو کوچه ها دارم میبینم چه گل افشانی هایی میکنن😂😂

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

اصلا نمیفرستم

مگه باید بره

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

همسایه های ما ک بجه هاشون میان تو مجتمع بازی میکنن 

به نظرم ایرادی نداره بهتر از بپر بپر تو ساختمانه 

بشرطی یکی بالا سرشون باشه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2706