2737
2734
عنوان

بینیمو عمل کردم مامانم دائم میگه خوب عمل نکرده بیاید عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 214 بازدید | 22 پست
بیشتر گیر خانوادم رو تنفسمه میگن بعدا نمیتونی نفس بکشی تازه من ب نسبت بقیه عملم خیلی اسون بود راحت ...

درست میشه الان طبیعیه خب 

اونایی که خیلی بینیشونو کوچک میکنن تنفسشون صدا داره ولی برای تو طبیعیه ۲هفته ک بگذره اونموقع میفهمن الان چون راضس نبودن اینو میگن

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱

سلام خدا قوت عزیزم .من بینی سال 95 عمل کردم .خیلی عالی شد.هیچکس نتونست ایراد ‌‌بگیره بینی عمل کردم یه خانمه تو مطب بهم گفت بینی خیلی محشر شده. خودشم با دوتابچه می خواست عمل کنه😃😀🤗☺😚😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خدا قوت عزیزم .من بینی سال 95 عمل کردم .خیلی عالی شد.هیچکس نتونست ایراد ‌‌بگیره بینی عمل کردم ی ...

مشتاق شدم ببینمتون

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2731
از بس ماسک گذاشتم ضربه خورده داغون شده باز هم بینیم خوبه

کادر درمانی عزیزم؟

اره مراقبت میخواد

وای نگم براتون از عطسه زدن بعد عمل 

مثل کابوس شده برام عطسه ک میزنم مادرم میاد ببینه هنوز زنده ام یا نه

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
کادر درمانی عزیزم؟ اره مراقبت میخواد وای نگم براتون از عطسه زدن بعد عمل  مثل کابوس شده برام ...

نه عزیزم .موقع کرونا دوسال همش ماسک می زنم الان نه دیگه خیلی کم‌سرمابخورم  ماسک بزنم .الان ماسک اگر بزنم نفس می گیره نمی تونم

2740