2752
2734
عنوان

چرا میگن تو دوران نامزدی رابطه نداشته باش

| مشاهده متن کامل بحث + 457 بازدید | 53 پست

چون اینجا ایرانه حامله بشی بدبختی باید با بدترین شکل سقط کنی دنیایی درگیر عوارض بشی

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در کل چرنده ک میشه اسم طرفو از شناسنامه پاک کرد ولی از این جهت خوبه ک نامزدت ی مدت برات صبوری میکنه

اره مرد نیازه زن ناز 

چون عاقبت کار جهان نیستی است/ انگار ک نیستی چو هستی خوش باش
2731

چون اگه ازدواج سنتی باشه نامزدی به معنای آشناییه 

اگه هم دوستی باشه باید صبر کنن ببینن این آدم خمونیه که توی دوران دوستی بوده یا عوض شده ( دوباره همون آشنایی محسوب میشه) 

به همین خاطر در هر صورت درست نیست

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻
کاری به فرهنگ نیست تا عروسی ممکنه هزار مشکل پیش بیاد شاید جدا شن بعد فقط دختر آسیب می‌بینه اگه رابطه ...

خب دخترا هم دوست دارن لذت ببرن.

من مجردم البته

به جز استارتر هیچکس ریپ نزنه ، مزاحم نشو.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک

منم نظرم با رابطع نداشتنه 

چون هم عادی میشه و نامزدتون دیگ‌ تلاشی برا خونه و عروسی نمیکنه 

هم احتمال بارداری هست ک کل برنامه هاتون رو بهم میزنه 

همم دوران نامزدی برای شناخت بهتر و بیشتره و اگه رابطه باشه جدایی سخت تر میشه 

🌈🌧️🐆🎤🖤🕊️
شناخت برا قبل عقده 

قبل عقد میشه نامزدی

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2706