2752
2734
شوهره خودم عالی از همه نظر  خانواده مام بلد نبودن ولی من ترکوندم😂😂 آی ام زرنگ😌

دوست بودین رمز موفقیتت چیه

هروقت خواستم برگردم یادم بندازین که من فقط براش تفریح بودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرا خیلی خوبن ولی عروسا چنگی به دل نمیزنن

مام هر چی عروس آوردیم همه نامادری سیندرلا شدن یه مشت جادوگره سلیطه ان 😑😂

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2731
دوست بودین رمز موفقیتت چیه

نه سنتی بود 

رمز موفقیت ام آروم و سنگین و مذهبی بودم همچنین کاری واسه همین خواستگار زیاد داشتم از بینشون شوهرمو انتخاب کردم 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
پولداره؟ شغلش چیه؟

رستوران داره 

آره

چجووووری

به راحتی بستگی داره فرهنگ شهرت چجوری باشه البته 

ببین شهر ما اینجوریه که از دختر سرسنگین و مذهبی خوششون میاد حالا کنار اینا فکر کن آداب دان و کاری هم باشه دیگه ول کنه دختر نمیشن 

آدم با هم سطح خودش ازدواج می‌کنه! حتما سطح پایین بودن که تور نکردن 

ولی من خیلیها رو دیدم که دختره سطح پایین یا متوسط بوده ولی شوهرش خیلی بالاتر از خودش بوده. از همه لحاظ مالی، اجتماعی، فرهنگی. دور زنش هم میگرده. 

2706