2733
2734
انشالله پر برکت و روزی  هر چیزی رو هر جایی نگو  کلا آدم نباید از موفقیت هاش خیلی بگه&nbs ...

مرسی عزیزم خانوادمم نمیدونن چقدر میگیرم 😂 اینجا گفتم ببینم کسی هست درآمدش بیشتر باشه تا منم یه فکری کنم برای کار بیشتر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دندانسازم

به به موفق باشی عزیزم

لطفا یه صلوات برای عاقبت بخیری دخترم بفرست❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️خدایا شکرت که دخترمو بهم هدیه دادی🫶🤲بابت سلامتی دخترم و خودم ازخدا هزار مرتبه ممنونم و شکر گزارشم🌹🌹🌹خواهر گلم هیچی تو دنیا ارزش غصه خوردن و ناراحتی نداره پس سخت نگیر و دنیارو پراز انرژی مثبت برای خودت و بچه هات کن🌸🌸🌸یاحَق🌸صلوات فرستادی برای دخترم بگو تا منم برای حاجت تو صلوات بفرستم🌸🌸🌸🌸

۳۲ سالمه 

روزی ۴ ساعت اینا کار میکنم تقریبا ماهی ۵ میلیون 

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
2731
مرسی عزیزم خانوادمم نمیدونن چقدر میگیرم 😂 اینجا گفتم ببینم کسی هست درآمدش بیشتر باشه تا منم یه فکری ...

اینجا جای مناسبی نیست عزیزدلم🌺❤️

انشالله درامدت بیشتر میشه

❌❌❌❌❌لطفا لایک نکنید.❌❌❌❌❌
چه خوب منم میخوام برم حسابداری بخونم  بنظرت غیرحضوری بخونم میتونم کنارش جایی فعالیت کنم

نمی دونم گلم من دانشگام حضوریه اما شنیدم بازار کارش تو شهرستان خوب نیست بازم تحقیق کن خودت 

لطفا لایک نکنید
ماهی ۱۰ میلیون اجاره میدید را یادت رفت بگی 

لزومی نبود بگم! 

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.