2733
2734
عنوان

داداشم 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 410 بازدید | 36 پست

شاید فشارش میره بالا با یه قرص خوب میشع بعد اتفاق بدی بیوفته چکار میخوای بکنی ببریدش دکتر

طرفدار خواهرشوهر و مادرشوهر....داییم که ازدواج کرد فهمیدم مقصر عروس ها هستن  ....چاره ای ندارم جز اینکه پزشکی قبول بشم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هرشب قبل خواب دماغ شو با پماد ویتامین آ د چرب کن 

نزار دماغش خشک بمونه اگه صبحا هم میشه صبح و ظهر و شب دماغ شو چرب کن 

بخاطر خشکی زیاد بدنشه من دخترخالم اینطوری بود چندسال چرب می‌کرد مداوم تا خوب شد 

اگه دوس داشتی داداشتو ببر طب سنتی برا اصلاح مزاج شاید اگه بخاطر خشکی بدنش باشه و بتونی خشکی رو برطرف کنی خوب شه 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
2731
منم همینم،  یه ذره گریه کنم تو دستمال کاغذی همش خون میشه،  یا توی هوای خشک،  زمستونا ...

از خشکیه عزیزم 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
اینکه خون دماغ میشه عادیه ولی اینکه میگه با مامان نگو منو به شک انداخت

جو

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
بره دکتر پسرخاله من هم اینجورشده بود رفت دکتر خوب شد

جدی ؟

طور خاصی که نبود؟؟؟؟

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 
ببرش دکتر عزیزم

نمیاد با من ک 

نمیدونمم بپرسم ازش یا نه

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 
چند سالشه  عزیزم خون دماغ شده حتماااااا ببریدش دکتر خدایی نکرده شاید مشکلی باشه

۱۹ سالشه،

خب خودش باید بره 

نمیدونم چجوری بگم بهش 

اصلا ب حرف هیچکس گوش نمیده

بهار زیاد پیش میاد اگر شب ها بیشتره خشکی بینی داره ویتامین آ بزنه قبل خواب

واای خداروشکر 

یعنی مشکل خاصی نیستت؟؟

۱۹ سالشه، خب خودش باید بره  نمیدونم چجوری بگم بهش  اصلا ب حرف هیچکس گوش نمیده

خودض شاید بترسه شاید غرور داشته باشه شاید نخاد بدونه ک چرا خون دماغ میشه همش از ترس میاد 

شما راهنماییش کن بگو بیا بریم دکتر مطمعن بشیم 

چون این خون دماغا با دکتر رفتن حل میشه 

به مامان نگو یعنی چی؟؟؟بگو ،تا ببره دکتر ،خیلی خطرناکه

چون مامانم خیلیی شور ی چیو در میاره

داداشمم خیلیی فاز مستقل بودن داره 

یعنی چی خطرناکه میگن ک برا خشکی بینیه

نه 

خداروشکر ..... هوووف 

آخه داداشم خبلییی لجبازه 🤧🤧

2706