2752
2734
عنوان

مامانم مخالفه با دوست پسرم ازدواج کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1371 بازدید | 82 پست
بابات باید دختر بده

چه ربطی داره مادرشم به همون اندازه نقش داره 

یه سکوت معنادار بهتر از حرفای بی‌معنیه ..! 🦋️             شازده‌کوچولو: چرا خاطرات خیلی بی رحمن؟          روباه: چون دستتو میگیرن و میبرن به روزایی که هیچوقت بر نمیگردن :) 🦊🧝🏻                                  بـ‌رگ از درخـ‌ت خـ‌سـ‌تـ‌ــہ مـ‌یـ‌شـ‌د                 پـ‌ایـ‌یـ‌زو بـ‌ــهـ‌ونـ‌ه مـ‌یـ‌کـ‌رد :) 🍂                                                   
به عنوان کسی که تخصص داره بهت میگم اشتباهه این ازدواج 

میشه تاپیک منم ببینی ،لطفا

همون اسکرسن چتم با کراشم

راستش من پسره رو دو ماه فالو کردم ، اصلا پستش رو لایک نکردم...

حدودا چن روز قبل ی استوری تولد دوستش گذاشت منم تریک گفتم ، اون روزم دوستم خودکش ی کرده بود مجبوری پرسیدم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه همو دوست دارین ان شالله بهم برسین

ولی تفاوت فرهنگی بعدا اذیتت میکنه

باید طبق  پوشش و رفتار اونا  باشی اگه میتونی تلاش کن

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نام الله☝️👑به عشق وطن 🇮🇷 مادر پدر❤️  💍🧿miladm🧿🤰🤱یارِ خوب تمامِ ماجراست❤🫂️✅️بمیری به نام،نمانی به ننگ🚫⚡️اثر ظلم محال است به ظالم نرسد⚡️👌
2731
میشه تاپیک منو نظر بدید ؟ عنوانش بنظرتون برمیگرده ؟ هستش  ی دنیا تشکر❤️

خوندم عزیزم تاپیکتو

به نظر من اصلا بهت اهمیت نمیداده و براش مهم نبودی و اینکه دوبار بلاکت کرده اصلا چیز عادی ای نیست 

به نظرم اگر هم یه زمانی برگشت تو محلش نده بخاطر اینکه این کارا هیچ نشونه ای از عشق نیست 

اگر واقعا دوست داشت برای داشتنت و موندنت داخل زندگیش تلاش میکرد

روانشناس،تراپیست🌿...زنده کردن روح و روان انسان ها🌱مشاور فردی،زوج درمانگر☺️🍀
میشه تاپیک منم ببینی ،لطفا همون اسکرسن چتم با کراشم راستش من پسره رو دو ماه فالو کردم ، اصلا پستش ...

درخواست دادین شخصی صحبت میکنیم 

مگه مذهبیا ازاد نیستن😐فکر کنم منظورش اینه باهم فرق دارید  میتونی روستا زندگی کنی؟ تخقیق ک ...

پوشش مذهبی با خانواده غیر مذهبی فرق داره

مثلا مذهبی تو خونه به خاطر اعتقاداتش جلو پسر دایی پسر عمو شال سرش میکنه

ولی آزاد نه خب ایشون ممکنه بعدها بعضی حرفا باعث بشن اذیت بشه اگه میتونه طبق راه و روش اونا زندگی کنه بسم الله

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نام الله☝️👑به عشق وطن 🇮🇷 مادر پدر❤️  💍🧿miladm🧿🤰🤱یارِ خوب تمامِ ماجراست❤🫂️✅️بمیری به نام،نمانی به ننگ🚫⚡️اثر ظلم محال است به ظالم نرسد⚡️👌
خوندم عزیزم تاپیکتو به نظر من اصلا بهت اهمیت نمیداده و براش مهم نبودی و اینکه دوبار بلاکت کرده اصلا ...

ما دعوا و اختلاف زیاد داشتیم و همش حرف جدایی میشد و اون با گریه و التماس نگهم میداشت اما این دعوا آخر خیلی شدید بود من کادوشو پاره کردم اونم دیگه بلاکم کرد 

میخوام بدونم مقصر من بودم؟ زیاده روی کردم؟

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘

مامانت درست میگه

ازدواج رابطه تو و دوست پسرت نیس ازدواج رابطه دوتا خانوادس

تو و دوست پسرت بعد ازدواج دور از جون مگه میخواید برید گم و گور بشید؟؟؟!!! با خانواده های هم نمیخواید رفت و امد کنید؟؟!! نمیخواید نشست و برخاست کنید ؟؟؟!!! 

برای رابطه درست داشتنم دوتا خانواده باید فرهنگشون اخلاقیات و روحیاتشون به هم بخوره وگرنه بعد ازدواج اول اختلاف و جر و بحث و دعواس

خانواده و اختلاف فرهنگی خیلییییی مهمه برو از اونایی که ازدواج کردن یا درشرف طلاقن بپرس

ما دعوا و اختلاف زیاد داشتیم و همش حرف جدایی میشد و اون با گریه و التماس نگهم میداشت اما این دعوا آخ ...

نه عزیزم وقتی بهت بی اهمیتی می‌کرده اینطوری کار شما اینقدر بد نبوده می‌تونسته عذرخواهی کنه 

آدم به دیدار عشقش می‌ره با شاخه گل می‌ره حداقل خوشحالش کنه 

آقا هستی یا  ۲۰۰ سالته و تو تفکرات فسیل شده ی گذشته سیر میکنی؟

هیچ کدوم سر زیر برف امریکا زندگی می کنی که هنوز نفهمیدی این جا حتی پرونده تحصیلیم دست مادر نمی دن چه برسه اجازه ازدواج

لطفا لایک نکنید
نه عزیزم وقتی بهت بی اهمیتی می‌کرده اینطوری کار شما اینقدر بد نبوده می‌تونسته عذرخواهی کنه  آد ...

من انقدر دوسشداشتم ک هربار خودمو با کم کاریاش قانع میکردم توجیه میکردم 

اما حیف

حیف عمری ک رفت حیف آسیبایی ک دیدم

من انقدر دوسشداشتم ک هربار خودمو با کم کاریاش قانع میکردم توجیه میکردم  اما حیف حیف عمری ک رف ...

شما در واقع عاشق واقعی بودی نه ایشون

شما در واقع عاشق واقعی بودی نه ایشون

ولی اون باورش این بود ک ادمی ک عاشقه حرف جدایی نمیزنه 

و از نظرش من اصلا عاشق نبودم

2706