2733
2734
عنوان

شده جواب بَدی که بهتون کردن و پس ندن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1035 بازدید | 121 پست
الان شوهرت ادم شده یا ن  ببخشید اینجوری میگماا

اره بابا خیلی خوب شده خداروشکر

میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍

اصلا و ابدا ب بچه ی دوم فکر نکن..شوهرت بد دل هست سابقه ی خیانت هم داره بچه دوم میخای چیکار؟؟همون یه دونه رو بزرگ کن ب بهترین جاها برسون..تو این قضیه ای هم تعریف کردی مقصر فقط دختره نیست شوهرت بیشتر از اون مقصره باید از شوهرت شاکی باشی چون اون زمان شوهر شما متاهل بود و نسبت ب شما و بچه تون تعهد داشت ولی اون دختر مجرد و بیکار بود...اون دختر الان متاهل هست و حتما ب همسرشم وفاداره شوهرش هم حتما همسرش رو دوست داره و بهش متعهد است..پس منتطر تلافی خدا نباش..شوهرت رو ادم کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باورت میشه یبار وقتی ب دختره پیام دادم خرف بارش کردم  دختره بهم میگفت  جندگی کن و زن ...

یا خداااااا.....

عزیزم بنظرم اون خانم رو کلا از ذهنت حذف کن ، دلیلی نداره خودتو درگیرش کنی بنظر من ! 

زندگیتو کن 

و معتقد باش خدا دیر گیر هست ، اما شیر گیره 

آنچه دلم خواست نه آن میشود ، آنچه خدا خواست همان می‌شود ....

خودش می‌دونه چکار کنه ، اون خانم هم از لحاظ شرعی مشکل داره و با قوانین خداوند مخالفت داشته ، خدا خودش می‌دونه چکار کنه 

شما منتظر چیزی نباش و بدون خدا کار خودشه ب موقع خودش ک می‌دونه انجام میده ، رها بکن این موضوع رو 

اصلا و ابدا ب بچه ی دوم فکر نکن..شوهرت بد دل هست سابقه ی خیانت هم داره بچه دوم میخای چیکار؟؟همون یه ...

ولی یه زمانی داشته به استاتر و زندگیش و بچه تو شکمش خیانت می‌کرده 

چطور این قضیه رو نادیده میگیری ؟؟؟ 

منم بهش گفتم فراموش کنه این خانم رو ، اما ذره ای کار خیر و بد کنی جوابش رو میبینی داخل قرآن این  رو گفته عزیزم 

ولی یه زمانی داشته به استاتر و زندگیش و بچه تو شکمش خیانت می‌کرده  چطور این قضیه رو نادیده میگ ...

خیانت بنظرم هیییییچ توجیحی نداره..ب گفته خود صاحب دلنوشته اون دختر ازدواج کرد و چسبید ب زندگیش و شوهرش..و واسه ی همین شوهر این خانم هم بی خیال ادامه ی رابطه شد..آیا تضمینی هست ک اگر اون دختر مجرد میبود ایا شوهر این خانم بازم رابطه ش را کات میکرد؟

آیا تضمینی هست ک اگر اون دختر طلاق گرفت و دوباره اومد سراغ شوهر این خانم ایا شوهرش دوباره رابطه را سر میگیره؟

فعلا اوضاع خوبه چون اون دختر خوشبخته و سر خونه زندگیشه...

خیانت بنظرم هیییییچ توجیحی نداره..ب گفته خود صاحب دلنوشته اون دختر ازدواج کرد و چسبید ب زندگیش و شوه ...

من نگفتم شوهر استاتر مقصر نیس ..... 

گفتم اون خانم هم گناهکار بوده وارد زندگی یک مرد متاهل شده 

هر دو مقصر بودن 

و در درگاه خداوند هم گناه محسوب میشه از طرف هر دو شخص ! 

حالا استاتر هم کلا باید قضیه رو فراموش کنه و به زندگیش ادامه بده ، این نظره منه برای باقی و ادامه زندگیش ....

در رابطه با اون جریان هر دو مقصر بودن هم شوهر استاتر هم اون خانم 

دخترم که به دنیا اومد چه به لحاظ روحی چه به لحاظ جسمی خیلی داغون بودم تو اون گیر و دار سر یه موضوع خیییلی ساده مادر شوهرم ، شوهرمو بر علیه من پر کرد یک سال تمام آواره دادگاه بودم توهین و تحقیر های مادرم نگاه های آزاردهنده اطرافیان ، ترحم های الکی مردم بی کسی و بی پولیم چقددددد روانم آسیب دید بسیار بسیییار تحت فشار روحی بودم رفتم مثلا پدر بزرگش  که بزرگ فامیل بود رو بیارم که شاهد باشه به ناحق دارن اذیتم میکنن خدا شاهده دوتایی شوهرم و مادرش گرفتن پیش اون پیرمرد کتکم زدن 😔بچه شیرخواره منو ازم 9روز جدا کردن الهی به حق دست افتاده حضرت عباس مادر شوهرم به بدترین شکل ممکن تقاص پس بده

چهارمین⁦ کاربری✌️⁩هامونی قیراقا قویدوم، سنی قلبیمن قیراقونا⁦❤️⁩
اینکه همسر منم مرض داشته شکی توش نیست فکر تاوان پس دادنشونم نیستم  ولی همچی یجوریه انگار من د ...

خدا اینجوری حساب کتاب نمیکنه . زندگیت مقایسه نکن باهاش چون اصلا خبر نداری چی به چیه . بسپار به خدا مطمئن باش اون بهتر از ما میدونه چی کار کنه . فقط خودت برای زندگیت تلاش کن خوش باش از داشته هات لذت ببر . و در کنارش  برای زندگی خوب خودت دعا کن که بهترین ها برات رقم بخوره بدون مقایسه کردن با زندگی اون فرد . 

خدا اینجوری حساب کتاب نمیکنه . زندگیت مقایسه نکن باهاش چون اصلا خبر نداری چی به چیه . بسپار به خدا م ...

و بدون این حرف هایی که بهت میزنم از روی اینکه نکشیدی نمیفهمم اینا نیست . 

دل بده به خودت و  زندگی شخصی  خودت کاری هم به اون نداشته باش . 

من نگفتم شوهر استاتر مقصر نیس .....  گفتم اون خانم هم گناهکار بوده وارد زندگی یک مرد متاهل شده ...

ببینید بنظر من فرد متاهل باااااید متعهد هم باشه...از این ادم های لاس زن و لاشی اطرافمون زیاد هست ک هدفشون هم مشخصه...من اصلا کاری با این جور اشخاص ندارم..و هیچ توقعی هم ازشون ندارم.واصلا هم منتظر نیستم تا کارمای کاراشون را پس بدن...من فقط از همسرم توقع تعهد و درک متقابل و ذات پاک رو دارم..

بله باید این خانم فراموش کنه و زندگیش رو ادامه بده ب همسرش بیشتر محبت کنه

ببینید بنظر من فرد متاهل باااااید متعهد هم باشه...از این ادم های لاس زن و لاشی اطرافمون زیاد هست ک ه ...

بله گلم باید زندگی خودشو ادامه بده منم همین راهنمایی رو بهش گفتم ...اما منو شما جای استاتر نیستیم ، یه حالت کینه شخصی الان با اون خانم داره که کاملا طبیعی هم هست و حق داره اما اگه بهش دامن بزنه و فکر کنه  فقط خودش اذیت میشه ، منم بهش دلداری الکی نمیدم ، میگم ک اون کار خلافی انجام داده در محضر خدا و جوابش رو میبینه اما استاتر نباید بشینه حساب کتاب کنه ک ببینه چ اتفاقی میفته براش ، باید کلا فراموشش کنه، 

اما خدا اونو اصلا بی جواب نمی‌ذاره 

اصلا و ابدا ب بچه ی دوم فکر نکن..شوهرت بد دل هست سابقه ی خیانت هم داره بچه دوم میخای چیکار؟؟همون یه ...

روز ازمایش خون و روز خاستگاریش ب شوهر من پیام میداد 

حتی بعد ها نامزد بود بازم پیام میداد ب بهونه ک خواب دیدم زنت داره منو میزنه و اینا

شوهرم بلاکش کرده بود

بچه دومم بخاطر خودم و دخترم میارم شرایطشو دارم بهتره دخترم تنها نمونه

میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍
یا خداااااا..... عزیزم بنظرم اون خانم رو کلا از ذهنت حذف کن ، دلیلی نداره خودتو درگیرش کنی بنظر من ...

اره بیخیالش بودم ولی میبینم هر چی میخاد بهش میرسه و من نمیرسم بهم بر میخوره 

خب چی میشه منم ب خاستم برسم

اره بیخیالش بودم ولی میبینم هر چی میخاد بهش میرسه و من نمیرسم بهم بر میخوره  خب چی میشه منم ب ...

همین طرز فکرو باید بیخیال بشی 

منم دقیقا تو همین موضوع شما گیر کردم نسبت ب خانمی اما قضیه من با شما فرق داره و طولانیه 

بخدا قسم زندگیش گلستان هست و هرچی رو ک دوس داره سریع براش فراهم میکنن و از زیر زیرکی یه آدم اشغال هست ! 

ولی سپردم ب خدا ، یه روزی جواب میگیره 

دخترم که به دنیا اومد چه به لحاظ روحی چه به لحاظ جسمی خیلی داغون بودم تو اون گیر و دار سر یه موضوع خ ...

عزیزم😢😢😢چقد بده

شک نکن جواب پس میده 

2706