2737
2734
طول می‌کشه  ولی شبیه مهندسی هست که تو کارهای نظامی هست

از منو بگو آبجی شوهرم وخانوادش چ بلایی سرم میخواستن بیارن که من فرارکردم

فقط خدااااااااااا کی بشه منم رنگ خوشی رو ببینم یا امام رضایه غریب خدا زندگیم داره از هم میپاشه به خاطر حرف هایه یه حسود یه دشمن اما میگم خدا هرچی خیر ومصلحت خودت هست برام رقم بزن خدا توکه بده بنده هاتو نمیخوایی فقط تابوده خوبیه بنده هاتو خواستی دلم خونه یا فاطمه زهرا برام مادری کن😭😭😭یا امام رضاغریب دیدی شوهرم بهم رحم نکرد دلش نسوخت خیانت کرد خدایا شوهرم رو نفرین نکردم ونمیکنم ولی واگذارش کردم به خودت که به طرز فجیعی قلبم شکست که حتی نتونستم گریه کنم اشکام نیومد😭😭😭خدا میدونی که چقدر شرایط سختی دارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگ میدونی چرا میپرسی

نمیدونم که چ بلایی میخواستن سرم بیارن با نقشه منو میبردن جایی که من فرار کردم

فقط خدااااااااااا کی بشه منم رنگ خوشی رو ببینم یا امام رضایه غریب خدا زندگیم داره از هم میپاشه به خاطر حرف هایه یه حسود یه دشمن اما میگم خدا هرچی خیر ومصلحت خودت هست برام رقم بزن خدا توکه بده بنده هاتو نمیخوایی فقط تابوده خوبیه بنده هاتو خواستی دلم خونه یا فاطمه زهرا برام مادری کن😭😭😭یا امام رضاغریب دیدی شوهرم بهم رحم نکرد دلش نسوخت خیانت کرد خدایا شوهرم رو نفرین نکردم ونمیکنم ولی واگذارش کردم به خودت که به طرز فجیعی قلبم شکست که حتی نتونستم گریه کنم اشکام نیومد😭😭😭خدا میدونی که چقدر شرایط سختی دارم
2740
 از فامیلاتون خاستگار داری اما با غریبه ازدواج میکنی طرف شغلش ازاده ولی زباد پولدار نیست اما خو ...

ممنون گلم

یه روزی به آرزوهام می رسم چون خدا رو دارم، پس پیشاپیش میگم خدایا شکرت
2706