2752
2734
عنوان

خواهرشوهرم داره از اینجا میره ناراحتم 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 26 پست
منم وقتی همسایه امون داشتن اسباب کشی میکردن تا چند روز فقط گریه میکردم ولی خاصیت آدمیزاده که به  ...

حتما خیلی برات خوب بوده اون همسایت

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷

وای خدا بالاخره ینفر پیداشد بی غرض و مرض باشه والا من دیشب یه تاپیک زدم همه فک کردن میخوام خون زنداداشمو بمکم چتونه واقعا بخدا همه مثل بعضیاتون نیستن فک کنن خانواده شوهر از تبار یزیدن 

آدما تو عصبانیت به اصالتشون برمیگردن...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش خواررررر شووورررر منم می رفت  البته اون دنیا🤣

خدانکنه 

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
2731
من درکت میکنم حالا مال شما میره ی شهر دیگه  منو خالم اینا همیشه همسایه بودیم از بچگی با پسرخال ...

چه سختتتت

دیگه زندگی همینه گلم ...کلی آدم میاد تو زندگی آدم و می‌ره ..ولی همیشه یکی می‌ره و بهتر میاد به جاش

اره متاسفانه

درکت میکنم ما هم غربت زتدگی میکنیم هر چقدر هم حرف بینمون باشه باز وقتی تعطیلات یا عید و یا تابستون میریم روستا پیششون وقتی میخواییم برگردیم باز دلم میگیره و چن رور حوصله ی چیزی رو ندارم

وای خدا بالاخره ینفر پیداشد بی غرض و مرض باشه والا من دیشب یه تاپیک زدم همه فک کردن میخوام خون زنداد ...

مادرشوهرم با اینکه خالمه ولی خیلی اذیتم کرده اما خدا جای حق نشسته من از دخترش هیچ بدی ندیدم عین خواهر بود واسم من خواهر نداشتم همیشههه هوامو داشت چه تو دوره عقد چه تو خرید عروسی چه بعد عروسیم

اره متاسفانه

من با خواهرم یه روح در دو بدن هستیم از بچگی عاشق همیم من خیلی خیلی وابستشم و دوستش دارم خواهرم پارسال رفت خارج کشور زندگی کنه وااای که من چقدر اشک ریختم الآنم خیلی دلم براش تنگ شده

درکت میکنم ما هم غربت زتدگی میکنیم هر چقدر هم حرف بینمون باشه باز وقتی تعطیلات یا عید و یا تابستون م ...

🥹🥹🥹🥹

من با خواهرم یه روح در دو بدن هستیم از بچگی عاشق همیم من خیلی خیلی وابستشم و دوستش دارم خواهرم پارسا ...

وایی چقد سختتت...درکت میکنم

مادرشوهرم با اینکه خالمه ولی خیلی اذیتم کرده اما خدا جای حق نشسته من از دخترش هیچ بدی ندیدم عین خواه ...

وای خدا زنداداش منم عین شما ماهه مااااااه توی تاپیک آخرم گفتم تو نی نی سایت شناسایی یش کردم یسری خوردنم😂

آدما تو عصبانیت به اصالتشون برمیگردن...