2752
2734
مرسی عششقم .اب جوشیده سرد شده ونمک ریختم فقط 

نه دیگه سرکه هم میخواد. واسه خیارشور سرکه کمتر میخواد.مثلا نصف حجم یا یک سوم حجم ظرف سرکه باشه

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

میشه  طرز تهیه خیارشور سرکه ای بهم بگید

خیارای کوچیک وسفت میخری.تمیز میشوری بعد با نوک کارد یا خلال دندون یکی دوتا سوراخ میزنی وسط خیار که سرکه کامل به خوردش بره. ولی کامل فرو نبر داخل. این واسه خیاراهای یکم بزرگتره اگه خیارا واقعا ریزن همین سوراخم نمیخواد بزنی. بعد لب جوشیده سرد یکم نمک فلفل سیاه مخلوط میکنی.ظرفشو میشوری سروته یکی دوساعتی میذاری بمونه تاخوب خشک بشه بعد خیارا ،سیر، اگه نعنا یا ترخون تازه داره چند برگ ازونا اگه‌نخود خام داری چندتا نخود خام واسه ترد شدنش میذاری بعد نصف تا دوسوم ظرفو اب ونمک میریزی بعدم سرکه درشو محکم میبندی روکش درب اماده یا پلاستیک با کش میبندی سرش یکی دوبار سروته میکنی که سرکه و ابا مخلوط بشن بعد میذاری جایی که افتاب نخوره ولی خوب تاریک هم نباشه وخنک باشه.مثلا ما خونمون حیاط داره میذاریم زیر راهپله طبقات بالا.شما اگه اپارتمانیه بذار دیوار پشتیه بالکن یا تراس که افتاب بهش نخوره بعد یکماه یکماهونیم تقریبا میرسن. بعد این مدت اگه ظرفش کوچیکه میتونی بذاری یخچال

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2731