2733
2739

دوستات خواهش مي كنم تجربياتتون بگيد كه چند بار امتحان كرديد تا نتيجه گرفتيد و چند سال كه تصميم به بارداري داريد؟

من خودم ١٣ سال ازدواج كردم حدود ١١ سال براي بچه دارشدن تلاش مي كنيم ، تاحالا ٥ بار اي وي اف داشتم ٤ بار انتقال جنين ولي نمي شه كه نميشه.😔😔😔 

دارم فكر مي كنم دوباره برم ولي ديگه اميدي نمونده با خودم مي گم اگه تا حالا نشده امكان داره بشه 🤔🤔🤔

گاهي گمان نميكني و ميشود//گاهي نميشود كه نميشود// گاهي هزار دوره دعا بي أجابت است//گاهي نا گفته قرعه به نام تو ميشود. اگه لايق ميدوني دعا كن مادر بشم ١٣ ساله منتظرم ممنون الاهي امين🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزممم ... 

ادم با امیده ک زنده س ...هیچوقت امیدتو از دست نده ... ب قدرت خدا شک نکن ... چرا نشه..... هر وقت اون بالایی بخواد بعد هزاربارم میشه 😉 

انشاالله ک بحق همین روز و ماه بزودی خبر مامان شدنتو تاپیک میزنی ☺

Ala, بادوم خانم، دختر-كرد ،mamani-maman, شميم و الماناي عزيزم ممنون از مهربونيتون اشكم در اومد با كامنتها تون خدا ايشالا هرچي از خدا مي خوايد بهتون بده 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

گاهي گمان نميكني و ميشود//گاهي نميشود كه نميشود// گاهي هزار دوره دعا بي أجابت است//گاهي نا گفته قرعه به نام تو ميشود. اگه لايق ميدوني دعا كن مادر بشم ١٣ ساله منتظرم ممنون الاهي امين🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼
2738

اين بار به خاطر بچه از همه چيمون گذشتيم واقعا اخرين جواب منفي خيلي داغونم كرد. ما ساكن ايران نيستيم ولي انقدر همه گفتن ايران هركي رفته دكتر بچه دار شده كار و زندگي و ول كرديم الان ٧ ماه اومديم ايران هيچيمونو قبول نكردن كلي ازمايش و اين چيزا كلا تو اين هفت ماه يه بار تخمك كشي داشتم بدون انتقال (نظر پزشكمون بود ) يه بارم انتقال با كلي اميدواري ولي نشد اصلا دوست ندارم بدون بچه برگردم مثل كابوس مي مونه برام 😭😭😭

ايشالا شميم جان شما تا حالا اي وي اف كردي

اين بار به خاطر بچه از همه چيمون گذشتيم واقعا اخرين جواب منفي خيلي داغونم كرد. ما ساكن ايران نيستيم ...

سلام میدونم حتما انجام دادین اما گفتم بگم شاید یک درصد انجام نداده باشین منظورم ازمایش های مربوط یه ایمنی انعقادیه چون من خودم تو همین نی نی سایت در بارش فهمیدم اخه منو شوهرم هیچ مشکلی نداریم و به دکترم گفتم واسم بنویسه و انجام دادم دیدم ازمایشام مشکل داره البته هنوز نرفتم تو سیکل اقدام تا جواب بگیرم اما حداقل یک روزنه امیده

2706