2752
2734
عنوان

به همچین مردی حق میدین خیانت کنه؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 36 پست
چرا خیانت اون تقاص نداره ولی اخلاق زن تقاص داره؟؟چرا باید خیانت ببینه و اتیش بگیره به چه دلیل

بخاطر اخلاق گندش عزیز دلم کسی مسخره شما نیست یه عمر فحاشی کنی ومرد بیچاره رو بچزونی بعد توقع داری قربونت هم بره؟صبر ادم هم حدب داره اون دیگه ته دلش بیزار شده از اون زنه میخواد فقط تحمل کنه زندگی‌بگذره نمیگم خیانتش درسته ولی از بس زنه ادا دراورده دیگه دیده داره میترکه رفته سراغ یکی دیگه کسی کوچک شما نیست که دائم تحقیر وزخم زبون بزنی باید روز اول چشمات رو باز میکردی پیامبر‌گفته کسی که همسرش رو دائم بیازاره هیچ وقت از عذاب قبر در امان نیست بترسید واصلاح بشید وخواهشا بچه نیارید چون تحمل مادر بددهن وحشتناکه

خوب اینم حرفیه  ولی رفتارای ما تو زندگی دونفره، چه خانوم چه اقا روی هم تاثیر گذاره

خب تاثیر بزاره مرده سرد بشه بگه طلاق میخام نه خیانت کنه همچی ادمایی ترسناکن تا کوچک ترین اتفاقی بیفته بجا اینکه مشکل رو اساسی از ریشه حلش کنن فرار میکنن دنبال اسون ترین راه حل میگردن بشینه بازنه حرف بزنه شرط بزاره بکه اکه دباره این رفتارا تکرار بشه طلاق میگیرم نه بره خیانت کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی چی.چرا بیچاره مرده ؟؟؟پس احساس زن چی میشه ؟؟

واقعا داری با وقاحت هنوز میپرسی؟؟میخوای پربازدید شه یا عمق ماجرا رو نمیفهمی ؟!یعنی هنوز نفهمیدی باعث اون خیانت اخلاق گند خودت بوده هنوز احساست هم اخ شده؟احساس اون که هرروز کشتیش چی پس

واقعا داری با وقاحت هنوز میپرسی؟؟میخوای پربازدید شه یا عمق ماجرا رو نمیفهمی ؟!یعنی هنوز نفهمیدی باعث ...

لطفا مودبانه تر حرف بزن پربازدید بشه چی میرسه به من مثلا؟؟؟

تو خودت شوهرت باهات همچین کاری کنه این وسط تو وقیح میشی؟؟خودتو سرزنش میکنه ک باعث بانیداین کار خودت بودی؟؟؟بعد میفتی به دست و پای شوهری که باخیانتش تو رو سوزونده؟؟اصلا میفهمی چی داری میگی.خیانت توجیه نداره اینو بفهم

2731

حق خیانت؟؟!! 😐😐😐😐😐 این دیگه از اون حرفا بودا

هر کسی ممکنه اگه تو رابطه کمبودی داشته باشه به فرد دیگه ای متمایل بشه.ولی اول از همه باید تکلیف رابطه اول و مشخص کنه و بعد.

به نظر من جدا شو.وقتی همدیگه رو نمی خواین و طرف هم هی سر و گوشش می جنبه.

من پرینازم، همونی که شماها رو دوست داره 💕
لطفا مودبانه تر حرف بزن پربازدید بشه چی میرسه به من مثلا؟؟؟ تو خودت شوهرت باهات همچین کاری کنه این ...

من نمیگم به دست وپاش بیفت میگم انقدر‌واسه چیزی که خودت مقصر بودی کشش نده فامیل ما یه زن مثل شما دارشت دائم درحال توهین وبدبیراه گفتنه چند سال باهاش ساخت بعدش عذر میخوام مهریش رو داد وبا تیپا انداختش بیرون میگفت این زن انقدر ازارم داده امیدوارم یه روز خوش نبینه میگفت هزار بار به این فکر کردم برم هوو بیارم سرش بلکه یه ذره محبت وعطوفت تو زندگیم ببینم از بس این زن خشک وبددهن بوده آخرشم طلاقش داد وباز ازدواج کرد ببخشید عزیزم ولی خودت رو جمع کن تا زندگیت مثل اون خانم نشه رفتار شوهرت ناشی از هر زگی نبوده ناشی از کمبود محبتیه که شما براش بوجود اوردی ومطمئن باش اگه اخلاقات ادامه دار باشه بازم همینه

دلیل نمیشد خیانت کنه ولی سرد شدن چرا حق داشت سرد بشه ناراحت بشه 

من اگه شوهرم سرد باشه مدام فش و اذیت سرد میشم نمی‌دونم اون موقع حتی چیکار میکنم شایدم تو شرایط قرار بگیرم خیانت کنم و بعدش طلاق بگیرم اگ محبت نبینم انسان نیاز داره یکی محبت کنه یکی دوسش داشته باشه