2752
2734
عنوان

رفتم دعوا کردم اومدم😁باز دلم خنک نشد🤧

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 55 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونی چرا پسرا هر غلطی میتونن بکنن؟ چون یاغین، چون نمیشه بهشون گفت نکن، تو هم یاغی باش، مثثثل پسرا، ...

دقیقا همین طورم نمیزارم کسی حقمو ضایع کنه دعوا میکنم چرا چون اون پسره بخدا از دختر بودنم پشیمون شدم 

الان که دیگه واسم دوستی نزاشته :)) همش تنها تو خونه هستم من تو مدرسه دقیقا ۱۰تا دوست صمیمی داشتم س ...

پیدا می‌کنی دوست خوب، نگران نباش ، یا چاره ات اینه زودتر به درآمد برسی و در بری از پیششون، هیچی محال نیس

2731

جانم اینا ارزش ندارد بخای مادرتو که آنقدر زحمتتو می‌کشه حدر بدی تو هم به موقع اش همه کار میکنی یه زمونی میشه میگی کاش حرفشو گوش میکردم کاش یه دقیقه با آرامش بشینم زمین استراحت کنم من الان ۱۹ سالمه یه دختر دارم صبح تا شب سرپا کار دارم الان حسرت اون موقع هارو میخورم که کاش حرف مامانمو گوش میدادم

ب منم از این حرفا میزدن ولی میرم بیرون و میام و هرروز به ساعت موندنم تو خیابون و کافه اضاف میکنم😂چا ...

برای منم ماشین خریدن  و حتی مامانم میگه برو هرجا دوست داری

ولی حق نداری دوست صمیمی داشته باشی

خب ادم بدون دوستش جای نمیره! 

الکی اینطوری میگن و ظاهرا ازادی دادن که من اعتراض نکنم

من تو عمرم با هیچ پسری نبودم که مثلا کاری کرده باشم بخاطرش اینطوری میکنه

مامانم خوشش میاد تو فامیل پشت سرش میگن خوب بچه تربیت کرده :)))

دقیقا گل گفتی  داداش من که الان ۱۲ سالشه میتونه با دوستاش بره کافه بره پارک همه جا بعد چون من ...

عزیزم بہ خاطرجو جامعہ سختگیرے مےڪنن بہ نفع خودتونہ بعزها مےفهمین بہ پسرها هم توهین نڪن دوتاش مال منہ😊

آقاببخش ڪہ سرم گرم زندگیست...دلم براے شما تنگ نمےشود😔😓اللهم صل علے محمدوآل محمد و عجل فرجهم
دقیقا گل گفتی  داداش من که الان ۱۲ سالشه میتونه با دوستاش بره کافه بره پارک همه جا بعد چون من ...

داداش من از ۱۴ سالگیش هرجا دلش خواست میرفت

من یادمه۱۷سالم بود با دوستام میخواستیم بریم پیست دوچرخه سواری اینقدر گریه کردم نزاشت برم

حتی میگفتم خودتم بیا نیومد

اینا لحظه به لحظش تو خاطراتم مونده :)))

برای منم ماشین خریدن  و حتی مامانم میگه برو هرجا دوست داری ولی حق نداری دوست صمیمی داشته باشی ...

اصلا ب حرفش گوش نده ،برو کلاسای مختلف مث باشگاه دوست پیدا کن یا اون قدیمی هارو برو سراغشون

تو دانشگاه خودت برو کنار دخترا بشین و صحبت کن

مگ فامیل خرج تو رو میدن؟  

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 

خودت تنهایی برو بیرون.هرروز برو. اول تا سر کوچتون یا خیابونتون مثلا تا یک ربع.بعد هی بیشترش کن تا یک ساعت گاهی برو کافه خودت تنهایی یه چایی چیزی بخور و برگرد.مگه میشه دانشگاهتون دختر نداشته باشه.یعنی توکلاستون فقط شما یک نفرخانمی؟😑😑

حالا من برعکس شمام حال ندارم تنهایی برم بیرون.یعنی چون خونمون تامرکز بازار تقریبا دوره.اگه ماشین داشتم راحتتر بودم. 

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2706