2752
2734
عنوان

امروز اصفهانم .آ فقد یه دون اصفون داریم بچا

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 21 پست
بله خوب، اما منی که دوتا مجرد  بی مسکن دارم ایا چارا ای جز کوببدن منزلم وساختن ی چن طبقه دارم؟ ...

من کلی گفتم.  شما فقط الان و خودت و اطرافت رو فقط میبینی. من از قبل و چند سال اخیر گفتم اگه زمین ها ارزون بود اگه بساز بفروشا و اپارتمان سازا نبودن اگر جمعیت مثل قدیم کم بود وارد این بازی های کثیف گرونی نبودیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من اصفهانی هستم تا این لحظه نه خودم نه دوستام نه فامیل نگفتیم اصفون، اصفون چیه دیگه اخه 

😂😂😂😂خیلی خری 

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
😂😂😂😂خیلی خری 

کوجا اصفهونی عزیز

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
من اصفهانی هستم تا این لحظه نه خودم نه دوستام نه فامیل نگفتیم اصفون، اصفون چیه دیگه اخه 

شوما با کلاساشون هستین خربیزه را میگون خربزه فارسی کتابی صحبت میکنین .اما بابا جون ما اصفون اصل هستش دکتره ولی گویش لهجه شا صفت نگه داشته زنش تبریزی اونم زبون خودشا محکم نگه داشته