2752
2734
عنوان

تنفس بعد از عمل بینی

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 85 پست
راستی عزیزم ی سوال، این سفتی بینی کی برطرف میشه؟ انگار ی تیکه سنگ، چوب خشک رو صورتمه؟ 

منظور تیغه ی بینیتونه؟ طبیعیه بخاطر وجود ورم امکان داره تا یک سال و حتی یک سال و خورده ای این حالتش باقی بمونه به مرور برطرف میشه مثل بقیه بینی‌ها

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله تیغه. یعنی تا ۴، ۵ ماه بهتر نمیشه؟ 

مال من تا یکسال و نیم اون قسمت ورم داشت

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 
2731
استخونی بودید یا گوشتی؟ 

نیمه گوشتی بود مال من بیشتر نوکش کار داشت که افتادگیش برطرف شدو پره هام جمع تر شد ولی تیغه ی بینیم از اول صاف بود فقط براش قوس ایجاد کرد که همونم تا مدتها ورم داشت

نیمه گوشتی بود مال من بیشتر نوکش کار داشت که افتادگیش برطرف شدو پره هام جمع تر شد ولی تیغه ی بینیم ا ...

آهان ممنون عزیزم 

البته من اگه تنفسم اوکی بشه با بقیش می‌سازم ولی خیلی نگرانم. کاش زودتر مثل اون چند ساعت ماه اول بشه

آهان ممنون عزیزم  البته من اگه تنفسم اوکی بشه با بقیش می‌سازم ولی خیلی نگرانم. کاش زودتر مثل ا ...

وقتی ماه اول اوکی بوده یعنی چیزی نیست که برطرف نشه و تو همین حالت بمونه

عزیزم میدونم سوالم تکراریه ولی حتی اگه این اوکی بودنه چند ساعت باشه؟ نهایت ۳ ساعت

اره بعدش یا مخاط گرفته یا ورم و بخاطر چسبندگی داخل بینی فعلا برطرف نشده چون اوایل با بینی نباید با شدت برخورد کرد بذار اگرم چیزی داخلش هست خودش به مرور تخلیه شه