2752
2734
عنوان

زن پسرخالم زنگ زد بهم گفت به چه حقی شوهر من تورو رسونده محل کارت😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2980 بازدید | 87 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان زنگ زدی به پسرخالت پسرخالتم میره با نامزدش دعوا میکنه که چرا همچین کردی و نامزدش اون شکی که توی دلش داشت صدبرابر میشه و اصلا ارتباط ها شکراب میشه

درصورتی که همون اول میتونستی براش توضیح بدی 

خودتو جای زنش بزار،منم باشم حساس میشم،دیگه پیگیر ماجرا نشو

زنش میدونه من کاملا به چشم برادری دارم به پسرخالم، بشدت شکاکه و ابرو حیثیت براش مهم نیس

خودتو جای زنش بزار،منم باشم حساس میشم،دیگه پیگیر ماجرا نشو

خب عزیزم این حساس شدن ها نرمال نیست 

باید دیدگاهتونو تغییر بدید چون فقط خودتون اذیت میشید

برخورد همسرش هم اصلا درست نبوده اتفاقا باید از همین اول باهاش برخورد بشه که ادب بشه و بشینه سرجاش 

من جای استارتر باشم به خاله و شوهر خالم اطلاع میدم که با عروسشون صبحت کنن بره پیش روانشناس 

ای که مرا خوانده ای؛راه نشانم بده
زنش میدونه من کاملا به چشم برادری دارم به پسرخالم، بشدت شکاکه و ابرو حیثیت براش مهم نیس

پس ازشون فاصله بگیر از اینجور آدما باید فاصله گرفت چون الکی الکی آبروی ادمو میبرن واسم ادمو بد در میکنن

2706