2733
2764
عنوان

خوشبحال اونایی که مردن...

121 بازدید | 11 پست

البته اونایی منظورمه که تو این دنیا نه دل خوشی از مال دنیا داشتن و نه از مردم این دور و زمونه

واقعا بعضی وقتا هم مردن می چسبه

ما که نمیددونیم اونور چی میگذره

ولی هر چی هست واسه ما فقیر بیچاره ها بهتره

دنیا مال پولداراست که تا اشاره می کنن هر چیزی رو بدست میارن... 

چیه این دنیای بدرد نخور

ما که جوونی نکردیم اصلا.. 

خوشبحال اونیکه پارسال خودکشی کرد

عوضش دیگه زجر ما رو نمی کشه... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این چه حرفیه چقدر بوی نا امیدی میده حرفات 

از کجا معلوم شاید یه روزی خودت پولدار ترین فرد اطرافیان شدی 

ناشکری نکن

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏

زندگی واسه پولداراست

پسره تعریف میکرد میگفت مادرم فوت کرد و من موقع خاکسپاری رفتم تو قبر مادرمو بزارم تو قبر.موقعی که مادرمو به خاک سپردم همه ی مدارکاهام از جیبم افتادم‌بود کنار دست مادرم و من متوجه نشده بودم. سه چهار ساعت بعد میفهمم و مجبور میشم میرم قبرو میکنم که برم‌مدارکا وردارم تا رسیدم اون پایین دیدم یه مار بزرگی داره لب مادرمو گاز میگیره میرم پیش به حاج اقا و ازش میپرسم چرا اینجوری شد حاج اقا میگه:به گمانم مادرت بدحجاب بوده و پوشش درستی نداشته پسر میگه اره درسته حاج اقا میگه دلیلش همینه.بد کرده اون دنیا باید عذاب بکشه.): این دنیا باید جوری رفتار کنیم که اون دنیا پشیمون از کارمون نباشیم😔
تا الان سر کار بودم حمالی، از وضعیت درونم خبر نداری عزیزم 

منم خودم امروز روز بدی برام بود اما میگذره همش عزیزم 😘 

هیچ حالی موندنی نیس 💚

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏