2733
2734
عنوان

به فکر خودکشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه بگو 

آخه آدم حسابی همچین نوشتی به فکر خودکشیم فکرکردم حالا چی شده بعد تو مشکلت اینه که ریزه میزه ای؟؟؟ بعد همچییییینم گفتی قدکوتاهم فکر کردم دور از جون از اون کوتوله ها هستی که نقص مادرزاد دارن. 

آدم اینقدررررر ضعیف؟ اینقدر بی اعتماد به نفس؟ 

آخه آدم حسابی همچین نوشتی به فکر خودکشیم فکرکردم حالا چی شده بعد تو مشکلت اینه که ریزه میزه ای؟؟؟ بع ...

آخه غیر از این تو خانواده مشکل داریم کلا از نظر روانی خیلی تخت فشارم 

بخدا اطرافیان بعضیا یه جور رفتار میکنند احساس میکنم نکنه واقعا کوتوله ام 🤦🤦

بس که اعتماد به نفست پایینه😐

خیلی خیلی با اینکه تو فامیل بهترین خواستگارا رو داشتم اما بخاطر راه دور بودن ازدواج نکردم الان که ازدواج کردن احساس میکنم مادراشون میگن بهتر که این گفت نه 🤦

آخه غیر از این تو خانواده مشکل داریم کلا از نظر روانی خیلی تخت فشارم  بخدا اطرافیان بعضیا یه ج ...

مشکل نه از بقیه است نه از قد و هیکلت. مشکل از ذهنته، رو خودت کار کن. 

باور میکنی اگه بگم قد و وزن منم دقیقا همینه؟ ولی اصلا و ابدا به چشمم نمیاد همچین موضوعی. خیلیم راضیم

2706