2733
2739
عنوان

شبتون به نرمی این دوتا🥲🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 59 پست
برزیلی و کوتوله فرق دارن؟ بعد یه سوال حرفم میزنن؟

نه جقتشون یکین

اگه از بچکی باهاشون تمرین کنی شاید یکی دو کلمه ای بگن. ولی زیاد استعدادشو ندارن

نور باش!                                                          ماورای باور های ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما،آنجا دشتیست فراتر از همه تصورات راست و چپ و تورا آنجا خواهم دید!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکرکردم یه چیز دیگرو میگی😂😂😂

خاک بر سرمم😐چجوری اخهه

نور باش!                                                          ماورای باور های ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما،آنجا دشتیست فراتر از همه تصورات راست و چپ و تورا آنجا خواهم دید!

اینا خعلی باحالن و شیطون .من ی عروس هلندی دارم تا منو میبینه فرار میکنه از بس بوسش میکنم

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊
2731
اینا خعلی باحالن و شیطون .من ی عروس هلندی دارم تا منو میبینه فرار میکنه از بس بوسش میکنم

عروس هلندی دستی تر میشه. بیشتر روی زمین و دم دسته. این فضولا فقط عاشق خرابکارین و همشم پرواز میکنن و کلا روی زمین نمیمونن. ولی خیلی بامزن

2740
خوبه عزیزم چند وقتشونه؟ منم گرینچیک دارم 

تقریبا ی ساله شدن😁

وای دوتا چیز نرم دیگه ای تصور کردم خیلی منحرفم😩😩😂😂

میشه برای اینکه خدا یه بچه سالم بهم بده برام صلوات بفرستید😔.                                                                     ۳بار سقط داشتم💔💔
پرنده میبینم دلم میخواد بچلونم لِهش کنم!😋

منم همینطورر😭😭یبار یکیشونو برای کوتاهی ناخنش گرفتم تو دستم. حسابییی گازم گرفت ولی انقدرر نرم بود یلم میخواست لهش کنمم😭

ای خوداااا من برم پرنده بخلم

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
عروس هلندی دستی تر میشه. بیشتر روی زمین و دم دسته. این فضولا فقط عاشق خرابکارین و همشم پرواز میکنن و ...

اره یکی ع دوستام کوتوله داشت ولی خیلی حرف میزد برای خودش با کاغذ دم درست میکرد تو کشوی کابینتا لونه کرده بود😍😂عروس من که همش میره بالای کابینت اصن رو زمین نمیمونه چون پراشو قیچی نکردم

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊
اره یکی ع دوستام کوتوله داشت ولی خیلی حرف میزد برای خودش با کاغذ دم درست میکرد تو کشوی کابینتا لونه ...

واسه من تا مرحله قیچی کردن کاغذ میره ولی نمیذاره لای پراش🥲خیلی دوست دارم این کارو بکنه

اصلاا پراشو قیچی نکنیااا. خیللییی بد میشه حالشون

2706