2733
2734
عنوان

امروز دخترمو برده بودم پارک...

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 25 پست
آره به خدا واقعا اینجوریه یه آقاهه هم بچه کوچیکشو اون وسطا ول کرده بود چند بار اومد جلو تاب من تابو ...

خیلی سخته واقعا ادم نمیدونه چیکار کنه 

عین اونا وحشی باشه یا راه خودشو بره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی سخته واقعا ادم نمیدونه چیکار کنه  عین اونا وحشی باشه یا راه خودشو بره

دقیقا خودمم داشتم به همین فکر میکردم که من که دارم اینقد سعی میکنم بچه آروم باشه وحق کسی روضایع نکنه فردا چه جوری میخوادتو مدرسه از پس همچین بچه هایی بربیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا خوب تحمل داری من همونجایی که گفتی بچه نمیذاشت دخترم سوار سرسره بشه وارد عمل میشدم منظورم اینه که بجای اینکه بگم اشکال نداره اون نی نیه میگفتم تو برو سوار سرسره شو نباید کوتاه بیاین برین سراغ وسیله دیگه

والا خوب تحمل داری من همونجایی که گفتی بچه نمیذاشت دخترم سوار سرسره بشه وارد عمل میشدم منظورم اینه ک ...

میگفتم بره سوار شه دخترم میرفت سوار میشد ولی اون بچه لباس دخترمو میکشید میگفت نه نه نرو اونو میگفتم که عیب نداره کاریش نداشته باش نمیفهمه ...اون وسطا هم میبردمش تاب بازی بلکه اونا برن که آخرشم دیگه دخترم کلافه شد هلش داد محکم نه ها آروم .... والله دختر من اگه اینکارو میکرد وبقیه رو اذیت میکرد سعی میکردم ببرمش تاب یا بگم نکن  مامان این اصلا انگار نه انگار تازه خوششم میومد

دقیقا خودمم داشتم به همین فکر میکردم که من که دارم اینقد سعی میکنم بچه آروم باشه وحق کسی روضایع نکنه ...

اره دقیقا ببین بنظرم نباید بزاریم تا سن‌مدرسه برسن بعد بفکر بیفتیم کم کم خودمون باید روشمون رو عوض کنیم بنظرم 

خواهر منم همش به بچه ش میگفت کوتاه بیا فلانی کوچیکه و همین مشکلات رو داشت ک بچه ش اروم بود و بقیه وحشی . الان میره کلاس اول .نمیتونه از حق خودش دفاع کنه . یه روز بمن گفت خاله خسته شدم مامانم هرروز میاد مدرسه دعوا میکنه با همه .

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره دقیقا ببین بنظرم نباید بزاریم تا سن‌مدرسه برسن بعد بفکر بیفتیم کم کم خودمون باید روشمون رو عوض ک ...

آره واقعا اصلا از وقتی اومدم همش دارم به همین فکر میکنم واقعا باید تا سن مدرسه اشیادش بدم از حق خودش دفاع کنه وگرنه خیلی مشکل ساز میشه

آره واقعا اصلا از وقتی اومدم همش دارم به همین فکر میکنم واقعا باید تا سن مدرسه اشیادش بدم از حق خودش ...

نمیدونم این درسته یا نه .بچه هامون یاد ندارن ندیدن اینجور مواقع باید چیکار کنن .بحث کم جراتی و دور ازجون بزدلیشون نیست

ولی من یه چند وقتی هست به این نتیجه رسیدم 

چون مثلا دختر من ذاتش کلا آرومه و اصلا اهل داد زدن کتک زدن یا زورگویی نیست دیدم دوهفته پیش مثلا تو خانه بازی یبار میخواست رو صندلی بشینه یه بچه بزرگتر اومد گفت ازینجا پاشو برو . اینم بلند شد و خیلی ناراحت اومد سمت من 

منم رفتم جلو دخترم به اون بچه گفتم چرا باید پاشه . مگه صندلی واسه شماست؟ دختر من زودتر اومده میتونه بشینه .نباید زور بگی 

بعد احساس کردم دخترم یکم جرات پیدا کرده بود چند روز پیش یه بچه دیگه جلو مسیر پله رو گرفته بود میگفت کسی نباید بیاد بالا . دیدم دخترم خودش داشت به اون میگفت اینجا مال همه ست نمیتونی زور بگی 

بنظرم چندبار جلوی بچه ت . هررفتار غیر معقول و معمول که از بچه ی دیگه سر زد برخورد کن که یاد بگیره 

من قبلا میگفتم من بزرگم اون بچه ست نباید دخالت کنم بین بچه ها . ولی چندبار اولو لازمه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دختر منم دو و نیم سالشه و توی پارک حس میکنه کل وسایل واسه خودشه ولی من وقتی بچه دیگه هم باشه میگم وسایل مال همه هست و نوبت اون یکی هست. خودشم نیاد من میبرمش یه بازی دیگه تا کم کم یاد بگیره. بچه نمی‌فهمه ولی مادر و پدرش باید بفهمن

امروز روز منه    
نمیدونم این درسته یا نه .بچه هامون یاد ندارن ندیدن اینجور مواقع باید چیکار کنن .بحث کم جراتی و دور ا ...

چقد خوب ممنون عزیزم حتما منم همین کارو میکنم که یاد بگیره 

دختر منم دو و نیم سالشه و توی پارک حس میکنه کل وسایل واسه خودشه ولی من وقتی بچه دیگه هم باشه میگم وس ...

اره واقعا به هرحال همه بچه ها یه سنی این رفتارو دارن والدین باید کنترل کنن خودشم میدیدن هی میاد لبس دختر منو میکشه دختر منم اخلاقش یه جوریه که خوشش نمیاد یکی بهش دست بزنه یا لباسشو بکشه دیگه خیلی تحمل کرد