2733
2734

واقعا حسرت میخورم به این سطح خونسردی واروم بودن وتورداربودن طرف

ازکودکی تاالان درگیر وسواس فکری ام.اگه تجربه ای در ردمان وسواس وافسردگی داریددراختیارم بگذارید..اگ تجربه ای نبود یه صلوات مهمانم کنید ممنون😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

ایمان و باور قلبی به خدا

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 

چیکار کنیم هی بزنیم تو سرخودمون؟ بیخیال بابا

این جواب منه به همین سوالِ اطرافیان

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
2740
بعضیا ذاتا اینجورین ولی بقیه هم میتونن با تمرین و تلاش اینجوری بشن

چطوری آخه واقعا محو شخصیت این ادمام

ازکودکی تاالان درگیر وسواس فکری ام.اگه تجربه ای در ردمان وسواس وافسردگی داریددراختیارم بگذارید..اگ تجربه ای نبود یه صلوات مهمانم کنید ممنون😍😍
ذهنیت قوی 

ذهینیت درمورد چیدقیقا

تمریناشو نمیدونم ولی بگردی پیدا میکنی 

چی سرچ کنم دقیقا

منم اینجوریم کار خاصی نمی کنم راستش کلا صبورم رییسم بهم میگفت قرص ارامش اما واقعیت اینه که واقعا گاهی استرس دارم ولی میدونم با نشون دادنش چیزی حل نمیشه و بیرونی نشون نمیدم اونم از بچگی همین بودم آرومم و یه دلیل بزرگش به نظرم اینه که همیشه شکرگزارم و نیمه پر لیوان رو سعی میکنم ببینم 

2706