2733
2734
عنوان

حاضرید طلاتونو بفروشید یه سفر خارجی برید؟ یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 179 بازدید | 29 پست
گردن کلفت کیه ؟ مگه آدم طلا میخوره؟

دیگه بماند...نه ولی بفروشه حداقل از گشنگی یه روز بیشتر دووم میاره 😂

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بله

من طلا دوست نیستم یعنی پول دستم بیاد بیشتر صرف تفریح و مسافرت میکنم تا ذخیره کنم و طلا بخرم مگه آدم چند بار زندگی میکنه که حسرت به دلش بمونه بعد کلی طلا سرو گردنش بندازه

نیمفهمم چی میگی گرسنگی چی ؟

خب دیگه وقتی توضیح دادم بازم نمیدونید چی بگم...یه بار دیگه بخونید

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖

دور از جونتون یه خانوم جوونی بود ک سالها کار سخت کرد طلا خرید و تازگیا خونه خریده بود و داشت بازنشست میشد قبل چهل سالگیش. اما شنیدم عید امسال فوت شده و چون وارثی نداره اموالش میرسه ب براد زاده هاش. انقد تو شوک رفتم از مرگش واقعا درک کردم طلا و پول اصلا خوشبختی نمیاره

خدابیامرزتش فقط کار میکرد و هیچ تفریحی نداشت😥

اونجایی ک چاووشی میگه نه خواب راحتی دارم نه مایلم ب بیداری

من از سفر خارج بدم میاد و به زور و کار داشتن رفتم ولی بهم خوش نگذشت چندان و ترجیح میدم همین ایران بگردم چون خیلی هم گرونه همه چی از هتل و پرواز بگیر تا تک تک وعده های غذایی و بلیت مترو و تاکسی و تک تک جاهای دیدنی. امااااا اگه خیلی دوست داری، فک میکنی با اون یه تیکه طلا میتونی راحت بری خوش بگذرونی نه اینکه غصه بخوری از گرونیا، و اگه توی زندگیت مشکل مالی بزرگی نداری (مثلا اگه پول پیش اجاره خونه نداری یا دندونات خرابه اونا واجب ترن)، بفروش برو سفر. چون یه چیزایی یه تایم خاصی از عمر کیف میده نه خیلی دیرتر.

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)

ضمنا هرجا خواستی بری مثلا یکی اگه گفت فلان کشور خوبه و برو فلان شهر و فلان خیابون هتل بگیر، حتما ازش بپرس خودش اونجا چه تفریحاتی رفته. مثلا یه سریا میرن جایی که کلاب زیاده هتل میگیرن بعد به بقیه توصیه میکنن و خیلی اون محل محبوب میشه بعد یکی که نمیخواد بره کلاب، میبینه جایی هتل گرفته که اصلا به دردش نمیخورده. بر اساس علایقت هتل بگیر نه حرف بقیه که کجا مشهور تر شده

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
پس شما چطوری میرید که خوش میگذره؟

والا نرفتم تاحالا چون ی مسافرت توپ خارج کشور  بخوای بری هزینش خیلی زیاده . تور های ترکیه و گرجستان و... اینام ک نهایتا ی هفته تا ده روز هست هم زمانش کمه هم اختیار زیادی نداری ک کجا بری و کدوم هتل بری و این حرفا. ترجیح میدم با همون هزینه  ایرانگردی کنم بیشترم خوش میگذره

💐🌻🌼🌺🌹🌷⚘🌸
آخه یه جوری گفتی فکر کردم سفر یک ماهه دور اروپا میری 

نه عزیزم نرفتم چون از مسافرت درب و داغون خوشم نمیاد. ب جاش شاید ۷۰درصد شهرای ایرانو و گشتم و خیلیم بهم خوش گذشته. در عوضش دوستام ک کلی هزینه کردن و مسافرتای خارجی رفتن با اینکه کلی هزینه کردن اصلا راضی نبودن و از بالا بودن هزینه ها عاصی شده بودن. 

💐🌻🌼🌺🌹🌷⚘🌸
2706