2733
2734

‌واما کالسکه

قطعا کاربردی ترین خرید من کالسکه بود

هر چیم بچه بزرگتر میشه متوجه این موضوع میشید

چون بچه سنگین میشه

بغل کردنش سخت تر

دختر من الان سه سال و دو ماهه دو قدم. اه میره خسته میشه

وقتی میریم مثلا خرید

مسافرت که راه رفتن داره

پیاده روی اگه کالسکه نباشه هلاک میشیم

مطمئنم تا حتی پنج سالگی هم وضع همینه و یکم راه بره خسته میشه

کالسکه نباشه از کت و کول میفته ادم

و  اینکه کالسکه

عصایی سبک و خوب بخرین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

واقعا؟ بچه تون راه میاد همه جا باهاتون؟ دختر من دو قدم‌ میره میگه خسته شدم کالسکه نباشه از کم ...

اره راه‌ هم نیاد با شوهرم نوبتی بغلش میکنیم....ولی کالسکه بر نمیداریم،🤣🤣

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
وای چرا خب…🥴🥴 من اندازه نوبتی هم جون ندارم بخدا

خب کالسکه باید شوهرم حملش کنه یا هولش بده میگ‌حوصله ندارم وقت گیره....میگ بغل کنی سریعتر میشه .....چمیدونم خواهر استفاده نشد

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
خب کالسکه باید شوهرم حملش کنه یا هولش بده میگ‌حوصله ندارم وقت گیره....میگ بغل کنی سریعتر میشه .....چ ...

منم‌میخوام ببرم بیرون

اولش سخته

که تا دم در ببری

ولی بردی دیگه میگی چه خوب آوردمش

تازه کلی چیز میزم بارش مبکنیم😂

منم‌میخوام ببرم بیرون اولش سخته که تا دم در ببری ولی بردی دیگه میگی چه خوب آوردمش تازه کلی چی ...

اره با ماشین نمیرین بیرون مثلا خرید اینا ما تا جلو پاساژ ک با ماشینیم داخلشم دیگ تحمل میکنیم

اره با ماشین نمیرین بیرون مثلا خرید اینا ما تا جلو پاساژ ک با ماشینیم داخلشم دیگ تحمل میکنیم

خرید اونجوری که اره

مثلا منو دخترم میریم پیاده روی

یه چی میخریم

میزاریم زیرش جا داره

یا رفتیم سفر

خب برای دیدن جاهای دیدنی باید راه بریم

کیف کوچیک وسایل دخترم

بهش اویزون کردیم

لباس گرم گذاشتم تو سبد زیرش

شوهرمم پلیورش اویزون میکرد رو دستش😂😂

بعد تازه دخترم خوابش برد همون جا خوابید

یا گرسنه شه راحت یه چی میخوره

کلا برای ما که خیلی کاربردیه

خرید اونجوری که اره مثلا منو دخترم میریم پیاده روی یه چی میخریم میزاریم زیرش جا داره یا ...

اره خوبه ک اگ ببریش خیلی خوبه

وای فقط امضات🤣😅من درخواست میدم فقط فوش/خواهربده چون ندارم۰😛😛

خخخ قرررربونت عزیزم.....فحش ب همراه ،🏹🏹🏹🏹🗡️🪓🪚

2706