2733
2734
عنوان

حس میکنم خیلی زیاااد از نامزدم پایین ترم💀🥀

| مشاهده متن کامل بحث + 853 بازدید | 50 پست
حس میکنم پاداش اینهمه سال انسان خوب بودنم بوده این ادم😂

اینقدری خودمو دست پایین گرفتم که الان با ادمای بشدددت سطح پایینی دارم زندگی میکنم اعتماد بنفستو ببر بالا و با عشق زتدگی کن خداروشکر الهی خوشیات هزار چندان بشه 

چطور باعشقت اشنا شدی

مجازی

بعد حضوری همو دیدیم و رابطمون ادامه داشت شیش ماه گذشته الان

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به شاغل بودن ربطی نداره منم شاغل بودم وقتی اومد تو زندگیم

شما داری میگی کلی هزینه های کلاس و خرجتو میده خب این جالب نیست وقتی هنوز ازدواج نکردین من خودم دوس دارم دستم تو جیب خودم باشه حالا شما شاید اینجور دوس داری

تو ازدواج هم کفو بودن خیلی مهمه بیشتر تاپیک هات راجع به اینه که اعتماد به نفس نداری و تو اینحور ازدواج ها ادم حس بی مصرف بودن داره

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 
اینقدری خودمو دست پایین گرفتم که الان با ادمای بشدددت سطح پایینی دارم زندگی میکنم اعتماد بنفستو ببر ...

ممنونم💖

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
شما داری میگی کلی هزینه های کلاس و خرجتو میده خب این جالب نیست وقتی هنوز ازدواج نکردین من خودم دوس د ...

اون خودش حمایتم میکنه کلاس شنیون و میکاپ بهتر بردارم تا برم کار کنم چون خودم بهش گفتم دوس دارم شال بشم

خودش حمایتم میکنه برم رانندگی یاد بگیرم

تلگرام?  چیشد اعتماد کردی  اکثرا دنبال سو استفادن

یه ماه حرف میزدیم

خیلی از همون اول پسر خوبی بود منم تاحالا ارتباط با پسر نداشتم دلو زدم به دریا و رفتم و بهترین تصمیم زندگیمم بود

من نگفتم معیار ارزش ادما پولشونه از نظر شخصیتی هم اون یازده سال از من بزرگتره از من موفق تره شخصبتش ...

تو ۱۱ سال فرصت داری تا از اون بهتر باشی از همین الان شروع کن به ارتقا خودت ولی دست از خود تخریبی بردار چون واقعا کم کم تو ضمیر ناخداگاهت ذخیره میشه و این فرکانس به اطرافیانت می‌فرسته خودت عمیقا دوس داشته باش و بدون هیچکس بی عیب نیس 

خدایا خیلی خستم خیلی دلشکستم خودت به دلم نگاهی بکن که برای ما همه کار سخت و دشوار است جز ان کاری که تو راحت و آسانش کرده باشی
تو ۱۱ سال فرصت داری تا از اون بهتر باشی از همین الان شروع کن به ارتقا خودت ولی دست از خود تخریبی برد ...

ممنونم🥲💖

دیدتو عوض کن

نامزدت اگه پولداره چون خانواده ش بهش سرمایه دادن از صفر زحمت نکشیده

آدم املاکی موفق هم نیست بیشتر زبون دارن ب این نمیگن آدم موفق 

از لحاظ چهره من ندیدمت ولی کامنت هارو خوندم متوجه شدم شماهم زیبایی 

مدرک لیسانس داشتن همسرنم کاره شاقی نیست الان دیگه همه دانشگاه ها با پول بهت راحت مدرک میدن 

اصلا خودتو دست کم نگیر تو تنها فرقت با همسرت اینه که شانست زده خانوادت بهت سرمایه ندادن وگرنه هیچی از همسرت کم نداری بلکه سر ترم هستی هنرمندی❤️😍

دیدتو عوض کن نامزدت اگه پولداره چون خانواده ش بهش سرمایه دادن از صفر زحمت نکشیده آدم املاکی موفق ه ...

مرسی عزیزممم🥲🥲💖💖

عزیزم خدا تورو نگاه کرده خواسته یهو همه سختی‌هایی ک

گذشته کشیدی جبران کنه پس تو هم قدر شوهر وزندگی تو بدون الکی با فکرهای بیهوده خرابش نکن لذت ببر از این همه خوشبختی عزيزم

خواهی که جهان درکف اقبال تو باشد/خواهان کسی باش      که خواهان تو باشد❤
عزیزم خدا تورو نگاه کرده خواسته یهو همه سختی‌هایی ک  گذشته کشیدی جبران کنه پس تو هم قدر شوهر و ...

مرسی مهربون💖

2706