2733
2734
  یه بطری روغن خالی کردم کوکو سبزی براش پختم. بخوره بترکه 😅😅😅

من کوفت هم براش درست نمی کنم حالا نون وپنیرخیار برداشته داره کوفت میکنه چاقالو سیاه

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جدا شدن دله شیر میخواد 

تو دعوا گفت طلاق بگیر ،گفتم صبح برم طلاقم بده گفت باشه انقد خوشحال شدم  از خونه رفت دو ساعت بعدش اومد ،

اگه ریپلایی میزنم نظرمو میگم ، اگرم ریپلایی نمیکنم یعنی در حدی نیستی که جوابتو بدم ، پس خودتو خسته نکن 😂

ما بیشتر دعواهامون توی پیامکِ من ۱۰تا ۲۰تا پیام یه سره براش میفرستم هی حرص میخورم اون فقط یه کلمه میگه من دوباره جنی میشم طومار براش میفرستم این روند ادامه داره تا من خسته شم تو خونه جلو بچه سعی میکنیم کمتر بحث کنیم.

۱۴۰۲/۲/۲۱ تاریخی که مادرم آسمانی شد🖤...
یعنی چی😂

ینی مثل همخونه ایم براهم الانم بخاطر بارداریم ی ماهی میشه رابطه نداشتیم سگ شدع

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‎‌‎ ‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ🖤🖤🖤‎‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ‎‌‌‌‌‎‌‌
سلام عشقم خوبم تو خوبی هی خواهر دست رو دلم نزار 😂😑 خستم خستهههه

قروبونت برم عزیزززززززمممممم 

مشکلتون چیه آخه 

باقهر چیزی درست نمیشه

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
منم یک هفته قهر بودم اصلا اصلا یک کلمم حرف نزدیم پریروز پیام داد قسط پرداخت کردم بعدشم امروز پیام دا ...

الهی عزیزم😔 دلم گرفت برات

خیلی سختههه زندگی با کسی ک ازش متنفری

درکت میکنم

به شکت اعتماد کن. به اعتمادت شک...🖤
چند وقته خواهر

ازعصری قهریم باهم ولی در کل یکساله عنتر خانو شناختم یعنی ذات پلیدشو از پارسال رو کرد یکساله در حال قهر واشتی خسته شدم از این زندگی شاید جدا بشم اگر خودشو تغییر نده

ریپلای های اسی رو فقط  میبینم 
2706