2752
2734

الان که گفتی منم میخام🥲🥲🥲

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

گوجه سبز اومده اما باقیمت خیلی گرون

آره دیدم یه جا ولی خیلییی ریز بود اونوقت حدودا ۱۵ تا دونه تو پلاستیک های کوچیک بسته بندی کرده بودن ۱۰۰ هزار تومن واقعا زورم اومد ۱۰۰ تومن بدم واسه پونزده تا گوجه سبز ریز 

آره دیدم یه جا ولی خیلییی ریز بود اونوقت حدودا ۱۵ تا دونه تو پلاستیک های کوچیک بسته بندی کرده بودن ۱ ...

اره ادم سختش میاد..نهایت ده روز دگ ارزون میشه چون اولشه گرون میدن

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
من چرا میوه دوس ندارم پس☹️

من پاییز زمستون اصلا میوه نمیخورم فقط عاشق میوه بهار تابستونم یعنی از هر کدوم دو کیلو بخرم نهایت دو روز بمونه تو یخچالم گیلاس زرد آلو شلیل توت فرنگی انبه اما میوه پایییز زمستون اگه شوهرم نباشه انقدر میمونه یخچال پوسیده میشه😂متنفرم خصوصا از سیب انقدر بدم میااااددد

من پاییز زمستون اصلا میوه نمیخورم فقط عاشق میوه بهار تابستونم یعنی از هر کدوم دو کیلو بخرم نهایت دو ...

اوففف منم مث خودتم

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️

من دلم خربزه گبلاس هلو و زرالو میخواد

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
من دلم خربزه گبلاس هلو و زرالو میخواد

انبه

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

من شمالم

اصلا گوجه سیز دوست ندارم رسیدشو دوست دارم

اللّهم عجّل لولیک الفرج به حق زینب کبری (س)  ❤️السّلام علیک یا صاحب الزّمان ❤️برای سلامتی امام زمان صلوات🌹                     خدایا بیاد روزی که خونم کنار مسجد باشه و صدای اذان بپیچه تو خونم مخصوصا اذان صبح ماه رمضون و دعای سحر  بگو آمین💚💚

اینجوری که تو گفتی والا همه رو به هوس انداختی😂😂

سالک راه عشق پلکهای بسته میخواهد و قلب روشن. آنجا صحنه عاقلانه ترین جنون های دلدادگی ست؛ جایی که آنچه هست معرفت است؛ نه مصلحت...!

کوفت😂

منم دلم خواست

خدایا یادمه وقتی این کاربری رو زدم ۱۶ ساله م بود اونقدری اعتقادم قوی بود که اومدم اینجا درمورد چله یاسین میپرسیدم برای اینکه کار پیدا کنه و بتونیم ازدواج کنیم،خدایا یادته چطوری با معجزه نامزد کردیم..یادته اولش اون اصلا نمیخواست ولی خود به خود همه چی دست به دست هم داد تا ما ازدواج کنیم؟من هنوز همون دختر کوچولوی ۱۶ساله ام که بزاش معجزه کردی،منو میبینی؟میشه زندگی ما دوتا رو ام پر از عشق و آرامش کنی؟خدایا خستم،کی به جز تو میتونه کمکم کنه؟اینجا و همجا منو قضاوت میکنن که توواز بچگی دنبال شوهر بودی،خدا تو که تو دل من بودی،دیدی چی به سرم اومد تا به اینجا رسیدم،خدایا من چندساله منتظرم تو معجزه کنی برای رابطه م لطفا نور رو بهم نشون بده🪐🙂💙شما نی نی سایتی ها جای خواهر های نداشته ی منید❤همیشه و تو هر شرایطی. کنارم بودید و با وجود شما احساس تنهایی نکردم،ندیده دوستتون دارم دوستای خوش قلبم💛

عجله دارم بخدا اگه میتونین کمکم کنید تروخدا... شماره‌ام به نام خودم نیست نمیتونم با همراه بانک پول انتقال بدم اگه کسی میتونه عجله دارم بخدا پول زیادی نیست اگه میتونید انتقال بدین با گوشیتون بگید عوضش براتون شارژ میزنم تروخدا

بعد دندونت یه جوری نمیشه ؟من از اون حس انقد بدم میاد کلا میوه های ترش هم دوس ندارم ولی گیلااااس😍

اسم گوجه سبز میاد بدنم مور مور میشه 

دوستانی که ظرف دوهفته گذشته بنده حقیر تگ کردین اما پاسخی ندادم خدمتتون عارضم که بنده تعلیق بودم ان شالله از امروز که از تعلیقی در اومدم در خدمتتون هستم وقتی میگم اوکی شب بخیر یعنی در حد یه بچه حرف میزنی وبحث کردن باهات عین حماقته
2706