2733
2734
عنوان

این همه عقده از معلمی چرا ؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 2358 بازدید | 164 پست
من پرستارم و میتونم مهاجرت کنم ولی باز هم معلمی چیز دیگه س .دختر عمه هام همه معلمن که همسراشون پزشکن ...

معلم هم اینجوری نیست که اصلا نتونه مهاجرت کنه 

زمینه مهاجرت برای اونم فراهمه فقط دوندگی هاش بیشتره

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیگم معلمی شق القمره معلمی هم شغلی مثل پرستاری فروشندگی و کارگری هممون داریم برای امرار معاش تلاش میکنیم و لطفاً یاد بگیریم به شغلی توهین نکنیم چون هر شغلی سختی خودشو داره

حالا تو اینجا میگی ب معلما بدمیگن به شغل ما اینقد بد میگن ک دیگه اصلا برامون مهم نیست  اما حس ...

شعلتون چیه

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
حالا تو اینجا میگی ب معلما بدمیگن به شغل ما اینقد بد میگن ک دیگه اصلا برامون مهم نیست  اما حس ...

معلمی حسادت نداره والا شغل به این سختی و حقوق پایین ،واقعا باید عاشق معلمی باشی والا هیچ ارزشی نداره

من خودم قبول دارم ساعت کاری کم اما حقوق هم متناسب با همون ساعت کاریه نسبت به مشاغل دیگه  بله ه ...

گلم معلما درس هایی رو به دانش آموزان درس میدن که قبلا تو دانشگاه خوندن خوب پس تو درس دادن خیلی انرژی صرف نمیکنن خوده شوهره من تنبله میگه دبیریو انتخاب کردم چون راحتترین شغله الانم تو این دوره زمونه معلم دلسوز کم پیدا میشه همه به فکر شکمشونن شوهرم ۱۸ سال سابقه داره میگه اوایل فرستاده بودن شهرستان معلم از بچه‌ی روستایی به زور عسل میخواست من ضد معلم نیستم خوده مادرم قبلا معلم بود بعد انتقالی گرفت جای دیگه ولی قبول کنین معلمی شغلی نیست که کسی بخواد حسودی کنه خیلی ببخشید اینطوری میگم حقوق هر ماه همسرمو پدرم میزنه به کارتم برا خرید لباس اینجا بحث عقده نیست تازگیا معلما اصلا رفتار درست با دانش آموزان ندارن خود برادرشوهرم معلمه دبیرستان زده دماغه بچرو شکونده میگه خوب کردم به چه حقی 

صبر اوج احترام به حکمت خداست 
من خیلی دیدم عزیزم این تایپیک هم برای این نیست که بخوام دعوا کنم با یه عده بیشتر برای این بود که اگه ...

بخاطر چنتا معلمای سایت هم هست چون من بارها تو تاپیکای راجع به معلم شرکت کردم دیدم خیلی بد صحبت میکنن و میپرن به همه و مادرای دانش آموزان رو بی فرهنگ خطاب کردن!

سرهمین باعث شدن بحث بوجود بیاد

واینکه تو هر شغلی خوب و بد هست

نمیگم معلمی شق القمره معلمی هم شغلی مثل پرستاری فروشندگی و کارگری هممون داریم برای امرار معاش تلاش م ...

ای تف تو مملکتی که ملتش اجازه بدن به نیروی اموزشیشون توهین کنن 

من هم چین دیدی ندارم ولی چندتا از اقوام مون که خانم ها شاغل هستن نگاه از بالا به پایین به بقیه زن ها دارن

شاید این طور رفتار کردن معلم ها  سایت که این گارد جلو شون هست

چون شاغل بودن هنر خاصی نیست  صرفا یک انتخابه

میشه برای برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستی؟خواسته ای دارم که هرچی سعی کردم بهش نرسیدم و تا مرز افسردگی رفتم اما ناامید نشدم و به لطف و رحمت الهی امیدوارم...
نمیگم معلمی شق القمره معلمی هم شغلی مثل پرستاری فروشندگی و کارگری هممون داریم برای امرار معاش تلاش م ...

شغل خیلی سختی خدایی به من اگه ماهی ۵۰ هم بدن حاضر نیستم این شغل انتخاب کنم 

اتفاقا شق القمره مخصوصا ابتدایی

گلم معلما درس هایی رو به دانش آموزان درس میدن که قبلا تو دانشگاه خوندن خوب پس تو درس دادن خیلی انرژی ...

من الان هر چقدر توضیح بدم باز حرف خودتو میزنی ترجیح میدم سکوت کنم اما همین که نظرت رو این همه محترمانه بیان کردی برام قابل احترام بود

2706