2733
2734
عنوان

زندگی گوه من😔😔عبرت بگیرین

| مشاهده متن کامل بحث + 1419 بازدید | 44 پست
خدا نگذره از هرکی منو قضاوت کنه این بلا سرش بیاد هرکی قضاوت کنه

عزیزم من قضاوتت نکردم ولی داری چرت میگی تا چیز دقیقی راجب این بیماری نمیدونی بیخودی حرف نزن یک این بیماری اصلا به سرطان نمیرسه درصد خیلی کم ممکن برسه دو این بیماری درمان میشه سه من مادرم این بیماریو داشته الان سه ساله که دفعش کرد پس دیگه چرت نگو 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کلا کارش این بود بعدا فهمیدم

واقعا چقدر عو.ضی بوده...حالم بهم میخوره و قلبم درد میگیره که همچین مریضایی هستن اینا شکارچی ان

اما دنیا به آخر نرسیده دختر خوب کاش بتونی یجوری آرامش پیدا کنی و تو زندگی خوشی رو بچشی 

کاش واست یه مسیر قشنگ و پر از خوشی رقم بخوره

طرفدار خواهرشوهر و مادرشوهر....داییم که ازدواج کرد فهمیدم مقصر عروس ها هستن  ....چاره ای ندارم جز اینکه پزشکی قبول بشم  
واقعا چقدر عو.ضی بوده...حالم بهم میخوره و قلبم درد میگیره که همچین مریضایی هستن اینا شکارچی ان اما ...

تو رو قران برام دعا کن تو زندگیم خیلی سختی کشیدم

باورکن از سره حماقت و اینکه همه میگفتن چرا ازدواج نمیکنی برا اولین بار گفتم با یکی دوست بشم

این بلا رو سرم اورد

وگرنه هیچوقت اهل هیچی نبودم

بیشتر ازین میسوزم

خسته م خسته مرگ برام ارامشه😖
تو رو قران برام دعا کن تو زندگیم خیلی سختی کشیدم باورکن از سره حماقت و اینکه همه میگفتن چرا ازدواج ...

شما قربانی بودی عزیزم و یه اشتباه و اعتماد اشتباه باعثش شده اما این آخر دنیا نیست برو دنبال درمان و زندگی جدیدی رو واسه خودت از نو شروع کن...دنیا پر از معجزه است شاید بزودی یه معجزه واست رخ بده

طرفدار خواهرشوهر و مادرشوهر....داییم که ازدواج کرد فهمیدم مقصر عروس ها هستن  ....چاره ای ندارم جز اینکه پزشکی قبول بشم  
مادرتونوچ نوعی داشت؟عمل کرد؟

نه عمل نکرد واکسن زد رژیم رعایت کرد ورزش کرد دوتا کم خطر دوتا پرخطر داشته

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
شما قربانی بودی عزیزم و یه اشتباه و اعتماد اشتباه باعثش شده اما این آخر دنیا نیست برو دنبال درمان و ...

باورم نمیشه هنوزم

بدترش اینه که دارم این بار رو تنهایی ب دوش میکشم

خسته م خسته مرگ برام ارامشه😖
بیخیال یکبار که بیشتر زندگی نمکنیم چرا تجربه نکنی هیچی بنظرم آدم تقریبا هم فاز خودتو پیدا کن حتی اگه ...

حتی یک درخواست هم نداشتم تابحال ..... 

اونایی هم که من خوشم میاد یامن اصلا به چشمشون نمیام ...یادوست دختر دارن ..... 

جالب باشه شاید براتون حتی یک مورد تکرار میکنم حتی یک مورد هم تو زندگیم نبوده ....

باورم نمیشه هنوزم بدترش اینه که دارم این بار رو تنهایی ب دوش میکشم

متاسفم...قلبم درد گرفت عزیزم

اما هر روز تولد دوباره است 

حتی یک درخواست هم نداشتم تابحال .....  اونایی هم که من خوشم میاد یامن اصلا به چشمشون نمیام ... ...

حتما باید یه مورد تو زندگیت باشه برو دنبال پیشرفت خودتو بالا بکش بعد خودشون میان سراغت واقعا دیدم ک میگم.

باورم نمیشه هنوزم بدترش اینه که دارم این بار رو تنهایی ب دوش میکشم

میفهمم یکی از سادگیت سواستفاده کرده..حتما برو دنبال درمان خودت باش..امیدوارم بزودی خوب بشی..زندگی روی خوشش رو هم به تو نشون بده.

عزیزم شیر طبیعی بخور

زردچوبه هر روز یه قاشق بخورو بمال به اون زگیل

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2706