2733
2734
عنوان

شوهرم برای اولین بار بدون من رفت مهمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 334 بازدید | 18 پست

دخترعموش بعد مدت طولانی اومدن ایران ..توقع داشته نره ..سه لحظه جاتون عوض کن ..خودت بودی نمیرفتی ..دوساعت هم بد می‌گذشت بهت ..چیزی نمیشد ...انتظار شما بیخوده از نظر من

بودی شهر رو چراغونی میکردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

استارتر من نظرم مخالفه نظر بقیس، تا جایی که میدونی همسرت مشکلی نداره و البته رو خودت کار کن و این افکار را دور کن ولی واسه حال خودت جایی که میدونی اذیتی نرو.

البته اگه شوهرتم واکنش میده به این قضیه کم کم باهاش صحبت کن و نرمش کن، ولی واقعا حال خوبت و انرژیت را با جمع ها و جاهایی که دوست نداری بری خراب نکن لطفا

البته که شرط اول اینه که این توقعات و انتظارات این چنینی را به حداقل برسونیم، ایشون به شما احترام بذارن و دوست ندارین وارد جمعی بشین اصرار نکنن و شما هم احترام بذار ایشون دوست دارن جایی برن ناراحت نشو.