2752
2734
عنوان

نکات مثبت و منفی این عکس رو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 125 بازدید | 24 پست
منظورم اینه برای بهتر شدن جلد کتاب چی پبشنهاد میدبد

آهان چرا درست نخوندم من 🤣

آنها که بلند فکرمیکنند هیچوقت کوتاه نمی آیند/هرگز با انسانهای احمق و نادان بحث نکنید متاسفانه بعضیها رو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت. مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.
😨😨😨واقعا چقدر بده 😨

اصلا باعث فساد در جامعه میشه 😆😅

آنها که بلند فکرمیکنند هیچوقت کوتاه نمی آیند/هرگز با انسانهای احمق و نادان بحث نکنید متاسفانه بعضیها رو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت. مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب مطالعات راجب تاریخ و جفرافیاست طرحش میتونه شلوغ تر باشه از لحاظ اینکه دوتا مکان تاریخی و دوتا مکان طبیعی به صورت کوچیکتر بهش اضافه بشه

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
جامعه بهم میریزه😨😨😨

😅🤣

ایرادات و نکات ریزی اگ به ذهنتون رسبد لطفا بگید🥲

گرافیکش خوب نیست

مدل نقاشیا همخونی نداره، سبک نقاشی دوتا کاراکتری که کنار نقشه نشستن با سبک نقاشی بازدید کننده های کنده کاری متفاوته و تفاوتشونم قشنگ نیست، البته این یکی بیشتر نظر شخصیه

فکر میکنم جای اون پرچم درست نیست و باعث شلوغی قسمت پایین جلد شده

هیچ دختری توی طرح دیده نمیشه انگار فقط واسه یه جنسیت طرح زدن

فقط یه نکته رو بهش توجه داشتن اونم جا دادن ارتباط اجتماعی، اثر تاریخی، جغرافیایی کنار همدیگه بود که اونم بخاطر باقی ایرادای طرح کم و بیش توش ضعف داشتن

🌙پرسش واقعی این است که آیا آن آیندهٔ درخشان‌تر واقعا همیشه این همه دور از ماست؟ (بریده‌ای از کتاب: قدرت بی‌قدرتان)🌙خواهشمندم در نوشتارِ خود «هکسره» را رعایت کرده (کردِ نادرسته!) و از چنگ انداختن به اعصابِ (اعصابه نادرسته!) دلباختگانِ زبان، خودداری نمایید.⭐ 🐱"Have a biscuit, Potter"🐱