2733
2734
عنوان

بیاین عکسم بذارم+عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 624 بازدید | 32 پست

این لباس عقد عروسع

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ژپون داره مناسب نیست 

سمت ما لباس حنابندان هست این مدلی عروسا میپوشن

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

فقط برای نامزدی حنابندون و  نهایت خواهر داماد خوبه اونم تو تالار 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
حتی بدرد خواهر عروسم نمیخوره

من یه جا خواهر داماد رو دیده بودم تو یه تالار عالی که شیری رنگش و پوشیده بود و لباس دخترشم همین مدلی بود و بغلش بود .خیلی شیک بود 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
من یه جا خواهر داماد رو دیده بودم تو یه تالار عالی که شیری رنگش و پوشیده بود و لباس دخترشم همین مدلی ...

نمیدونم سلیقه ایه ولی بنظر من واقعا اینجوری فقط خود عروس میتونه بپوشه

اینجانشد‌اون‌دنیا‌باشه‌قرارِ‌منو‌تو... :)❤️‍🩹
حواسم نبود میخوایتم بنویسم خود عروس😐 اخه یکم هنگم  تاپیک اخرمو بخون

من خودم الان هنگ ترین آدم دنیام 😅💔

خوندم 

انشالله هرچی صلاحه پیش میاد❤️

اینجانشد‌اون‌دنیا‌باشه‌قرارِ‌منو‌تو... :)❤️‍🩹
نمیدونم سلیقه ایه ولی بنظر من واقعا اینجوری فقط خود عروس میتونه بپوشه

منم نظرم همینه ولی چون تالارش فوق لوکس بود خیلیا شیک پوشیده بودن .ایشونم پوشیده بود و شیک بود ولی خیلی مجلل در حد عروس نبود .

2706