2733
2734
مطمئنی؟؟ اینم بهش گفتم گفت خب قاضی میگه میخواستی نخری براش میگه وقتی به اسمت بخوره دیگه نمیتونم پس ...

نه درو غ میگه 

من مادربزرگم بهم پول داده بود عمم رفت ادعا کرد گفت ارث ماست پس گرفت 

مطمعنم قاضی نمیگه میخواستی نخری 

قاضی میگه هبهوهدیه به زنش داده حالا میخواد هبه رو پس بگیره 

شوهرت اگه قانون اشنا هست بلده چه کنه 

کسی که بخواد بده بی حساب به نامت می‌کنه خصوصا که گفته اموالم به اسم بچم میکنم به تو مهر ندم یعنی فکرایی داره 

نکن نکن نکن 

اطلاع دقیق ندارم ولی اینطور که شنیدم اگه پوای بینتون رد و بدل نشه اون بعدا میتونه زمین و ازت پس بگیر ...

جدی میگی؟؟؟؟؟

🔺کاربری دست دو نفره.                                          اگه فردایی باشه من با تو میسازم                                  برد من وقتیکه به تو میبازم                                         توی این روزای شوم شده کل آرزوم                                روز آزادی بیاد حبس بشم تو بغلت                             بین دستات برسم به اوج پروازم🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستی وقتی هم شوهرت میگه میزنم ب اسم بچه ها اعتمادش رو جلب کن و خیلی استقبال بگو فکر خوبیه بگو ما داریم برای آینده ی بچه هامون زحمت میکشیم.اخرش هر چی داریم و نداریم باید بزاریم واسه همین بچه ها..بگو اگر زمین هم ب نام من کنی دست آخر میرسه ب بچه هامون...بگو راضی نیستم زمین کامل ب نام من بشه ب هر حال تو پولشو دادی و زحمتش رو کشیدی اگرم خواستی بزنی سه دانگ سه دانگ بزن ک عدالت اجرا بشه..مهریه تم ب هیچ وجه نبخش...همیشه هم الکی بگو من اصلا از ت  مهریه نمیخوام..تو هم مث خودش زرنگ باش

2731
قیمت زمین چقده؟

نزدیک دو میلیون

🔺کاربری دست دو نفره.                                          اگه فردایی باشه من با تو میسازم                                  برد من وقتیکه به تو میبازم                                         توی این روزای شوم شده کل آرزوم                                روز آزادی بیاد حبس بشم تو بغلت                             بین دستات برسم به اوج پروازم🖤
نزدیک دو میلیون

میلیارد

چرا؟؟؟ ا

اعتماد نکن اون چجوربهت اعتماد نمیکنه بیاد زمینو بزنه ب اسمت بعدتوبری ببخشی!!! بنظر من بگو نه میخوام مهریه رو ببخشم نه اینکه تو بخوای زمینوب اسم من بزنی ب مردها هیچ وقت  اعتماد نکن !!!!!!

خدایا ناامید کردی اونیکه با امید صدات کرد 🖤
راستی وقتی هم شوهرت میگه میزنم ب اسم بچه ها اعتمادش رو جلب کن و خیلی استقبال بگو فکر خوبیه بگو ما دا ...

افرین

الان تایپیک های قبلت رو خوندم خودت دیدی که شوهرت داره با یه دختر رو هم می‌ریزه یعنی چی عکس گرفتم جذبش شدم پر واضحه میخواد ۳۰۰ سکه رو پاک کنه ببخشی بره سراغ زندگی جدیدش فکر کن چرا میگه به نام بچه همه چی میکنم میخواد مهر به تو نده زمین رو قبول کنی فردا پست میگیره راحتم طلاقت میده خواهشاً نکنی ها خام شی هی تایپیک نزن بپرس وقتی خودت میدونی چه خبر هست