2733
2734
عنوان

وای خانوما کمککک😭😭برای اولین باره دارم جوش به این بزرگی میبینم

| مشاهده متن کامل بحث + 98 بازدید | 17 پست
فدات گلم چشم  اگه بزارم خودش خوب بشه چقدر طول میکشه؟؟

دیگه نباید خیلی پیگیرش باشی دست کاریش کنی کلیندا مایسین هم پمادش هست هم حالت الکلیش دارم عکسشو برات میزارم من میزنم تا صبح جوشمو خشک می‌کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیگه نباید خیلی پیگیرش باشی دست کاریش کنی کلیندا مایسین هم پمادش هست هم حالت الکلیش دارم عکسشو برات ...

حالا روی بدترین جای ممکن جوش زدم روی بینی اونم وسطش

من شنبه کار مهم دارم نمیدونم چیکارش کنم واقعا داروخونه هم که...دروغ چرا نمیتونم برم اصلا شرایطش رو ندارم والا

حالا خونگی راه درمانی نداره خیلی درد میکنه.

لایک نکید لوطفا. از دلان عالم هر که را دیدم غمی دارد ای دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد...         زیبا امد زیبا شوی... درجام می مینا شوی... طوفان که سهله دریا شوی دیگر نمیخواهم تو را... املام بیثطه... با غرور میگم تاجی ام💙🔥