2733
2734
عنوان

تیزهوشان کمک میخواین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 39 پست
متشکرم از توضیحات تون، شما کجا کلاس تشریف بردید؟ اینکه از پایه های اول تا ششم هم چه مدرسه ای باشند، ...

نه ربطی به مدرسه نداره چون همه سوالات هوش هست
کلاس ششمی چون ظریفت پذیرش هم بالاست اگر کلاس بره قبولی صدرصده
چون من سوالاشون رو دیدم ی بچه کلاس ششمی بدون ذهنیت قبلی نمیتونه به سوالات پاسخ بده
باید تمرین کرده باشه

میشه واسه حاجتم ی صلوات مهمونم کنید؟🥺
یه سوال تیزهوشان امتحان روچه سوالایی عست بعدشم مگه میشه بخونیم بربم امتحان بدیم اسمش دوشه تیزهوشان م ...

نه ببین ربطی به پول نداره..اگر منظورت کلاس هست
کلاس فقط باعث رو شدن هوش و ای کیو شما میشه
کسی ک خنگ باشه 100 تا کلاسم بر هیچی نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره 100 درصد از کل 4 ناحیه 30 تا قبولی دارن کل سه تا مدرسه ولی من چون خیلی تلاش کردم یذره امیدایی دا ...

تیزهوشان سخته خیلی کار می خواد،،مخصوصا نهم به دهم،، اگه هم خیلی تلاش کنی تیزهوشان قبول نشدی شانس نمونه دولتی وجود داره،،، اونم خوبه

نه ربطی به مدرسه نداره چون همه سوالات هوش هست کلاس ششمی چون ظریفت پذیرش هم بالاست اگر کلاس بره قبولی ...

از چه سنی بهتر هست دخترم رو بفرستم کلاس؟ امکان داره بفرمایید با چه موسسه یا استادانی کلاس داشتید لطفا؟

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.
تیزهوشان سخته خیلی کار می خواد،،مخصوصا نهم به دهم،، اگه هم خیلی تلاش کنی تیزهوشان قبول نشدی شانس نمو ...

اره ولی نمیخوامممم برم
هدفم تیزهوشانهههه
خیلی استرس دارم حقیقتا

از چه سنی بهتر هست دخترم رو بفرستم کلاس؟ امکان داره بفرمایید با چه موسسه یا استادانی کلاس داشتید لطف ...

خیلی بهش فشار نیارید
از همون مهر ماهی که میره کلاس ششم بفرستیدش کلاس
شیراز تشریف دارید؟

بنظرت هوش ذاتیه یا کلاس رفتنم تاثیر داره

بنظرم کلاس خیلی تاثیر داره
ادم هرچیم باهوش باشه سر کلاس یچیزایی بهش یاد میدن که خیلی بدردش میخوره
مثلا فک کن تو هوشت فوق العاده است
ولی میتونی همینجوری خودت یکی از فرمولای ریاضیو کشف کنی؟
نمیشه واقعا...

نه متاسفانه ی شهری بودیم که اونجا مدرسه تیزهوشان نداشت

آها پس باید هم استرس داشه باشی 

منم دختر عمم الان دهم هست اون هفتم به نهمش رو تو مدرسه عادی جهشی خوند بعد پارسال بهش اجازه نمیدادن که امتحان تیزهوشان و نمونه بده چون کارنامه ی هشتمش خالی بود بعدش با هزار زجر و بد بختی بهش اجازه دادن،، الانم تیزهوشانه

ششم به هفتم بخاطر اینکه آبله مرغان گرفت نتونست امتحان بده اونم خیلی استرس داشت

خیلی بهش فشار نیارید از همون مهر ماهی که میره کلاس ششم بفرستیدش کلاس شیراز تشریف دارید؟

نه دخترک عزیزم، ما تهران هستیم، اما خواهرم شیراز هستند و یک پسر و دختر سوم و چهارم دارند. ایشون هم خیلی براشون الان دغدغه هست. بچه هاشون مدرسه علوم پزشکی میرن اما خواهرم چندان راضی نیست

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.
2706