2752
2734
عنوان

یک روزی به شوهرم خیانت میکنم اینو قول میدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1019 بازدید | 42 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دل خودش خنک میشه

چه توجیه مسخره ای!

آدم توی زندگی این مدلی بمونه، هی دو طرف به هم خیانت کنن یا توی فکرش باشن و درصدد انجامش، که دلشون خنک بشه؟؟؟

این چه زندگی متاهلی و مشترکی هست؟

مگه مجبورن بمونن؟

من بایه نفر حرف میزدم (به خدا راس میگم)خودشم فهمیدگفتم این به اون در.دیگه ادم شد ادمش کردم 

خوشحال شدم که زندگیت به ارامش ختم شده

اما اخلاق مردها هیلی متفاوته ممکنه روی همسر این خانم نتیجه عکس و خیلی بدی داشته باشه

خوشحال شدم که زندگیت به ارامش ختم شده اما اخلاق مردها هیلی متفاوته ممکنه روی همسر این خانم نتیجه عک ...

اره ممکنه من یجورایی میدونستم نمیتونه جدا شه ازم نمیتونه بچه بزرگ کنه و....از اون ور هم مادرش خیلی پیره نمیتونست بجه براش نگه داره بعدشم اونا هم پشتم بودن

اما اسی باید کم نیاری حتی کتکم بخوری باید وایستی محکم محکم اینا فک میکنن اگه نباشن ما نمیتونیم زندگی ...

اره اصلا برام مهم نیست بخواد کتک بزنه هیچوقت از کتک ترس نداشتم چون خودم رزمی کار بزنه میزنمش ولی خوب اون زورش خیلی زیاده بازم کتک میخورم هرچند تا حالا درگیر نشدم ولی میدونم میخورم مطمعنممم من میکشه دیگه مطمعنم چون خیلی غرورش له میشه ابروشم خیلی میره 

نازجولیم تعلیق شدم 🤦‍♀️کاربری جدیدمه 🦋😊 نگم که دیگه آقایون درخواست ندن 🤦‍♀️💩 🚫 متاهل 💫🫂 فاقد حوصله 🚫😆👋

خیانت نکنی بدبخت میشی تو ایران و کلا اسلام  خیانت زن کلی عواقب بد داره اولا بی آبرویی فقط برا تو میمونه و همه طرفدار شوهرت میشن ،اینو میخوای ؟بعدش با خیانت تو اون وقیحتر میشه و اگر بخواد ادبت کنه و ازت شکایت کنه پات ب دادگاه و کلانتری کشیده بشه چه حالی میشی؟ تو ک جنگیدی تا ازدواج کنی باهاش،حالا بجنگ و جدا شو ازش،،اینم اخره ازدواج  دوستیه ک همه خیانت میکنن...اما سنتی درصد خیانتش کمتره

ریپلای های اسی رو فقط  میبینم 
خیانت نکنی بدبخت میشی تو ایران و کلا اسلام  خیانت زن کلی عواقب بد داره اولا بی آبرویی فقط برا ت ...

هیچوقت از اینکه دوستش داشتم بعدش ازدواج کردم باهاش پشیمون نیستم چون اونجای زندگی من خوشحال بودم من فکر مکردم آدم خوبیه ولی خوب خیلی خواستگارای سنتی داشتم ولی دوستشون نداشتم  عاشقش بودم شاید اگه بهش نمیرسیدم تا اخر عمر حصرتشو میکشیدم 

نازجولیم تعلیق شدم 🤦‍♀️کاربری جدیدمه 🦋😊 نگم که دیگه آقایون درخواست ندن 🤦‍♀️💩 🚫 متاهل 💫🫂 فاقد حوصله 🚫😆👋