2752
2734
عنوان

با این شرایط حاضری بر بار دوم شوهر کنی

| مشاهده متن کامل بحث + 1276 بازدید | 72 پست
تا ابدیت لایک   دقیقا همینه از خداشونه همچین موردی گیرشون بیاد نمی‌ذارن به هفته برسه زودی عقد ...

آخه این خانوم خودش همه چیز داره، آقا فقط شغل ش خوبه ، اونم معلوم نیس وکیل تازه کار ، پایه یک ، وکلای خانواده که حقوق شون زیاد نیس؛ اگه مثلا میگم، بگو ن‌، چون خانوم ماشین ، خونه، شغل داره ، خانواده ش لارج‌، و مرفه ، اینجور کسی با ازدواج محدود میشه ، ن تنها کامل نمیشه ، بلکه ناقص م میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازدواجم همینه  من ازدواج کردم همدیگه رو دوس داشتیم طلاق گرفتم چون اقا خواست بره و خیانت کرد به ...

همین هست . ولی بازم یک مانع برای خیلی ها هست که خودشون جمع کنن راحت نزنن در برن 

2731
آخه این خانوم خودش همه چیز داره، آقا فقط شغل ش خوبه ، اونم معلوم نیس وکیل تازه کار ، پایه یک ، وکلای ...

چه ربطی داره ازدواج یه چیزه پول و امکانات یه چیز دیگه .شما تشنه باشی میری غذا میخوری میگی همین کافیه آب نمیخوام 

تا ابدیت لایک   دقیقا همینه از خداشونه همچین موردی گیرشون بیاد نمی‌ذارن به هفته برسه زودی عقد ...

ببین تجربه ها متفاوته. 

راستش، معمولا خیانت دیدن. 

و نمیتونن اعتماد کنن برا بار دوم. 

من باشم، هیچ وقت ازدواج نمیکنم. 

اینا واقعا میگم. 

هیچ وقت. هیچ وقت‌ 

این خانمم باید روحیه و شرایط و ضرفیت خودش رو بسنجه

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
چه ربطی داره ازدواج یه چیزه پول و امکانات یه چیز دیگه .شما تشنه باشی میری غذا میخوری میگی همین کافیه ...

خدایش من شرایط این خانوم داشتم ازدواج نمیکردم ، چون همه ی مردا ع...و....ض....ن 

فقط درجه بندی دارند....یکی درجه ش بالاس ، یکی درجه ش پایین ....

اگر بچه میخوای اره

اصلا به هیچ عنوان

من از وابستگی بیزارم 

ذوسندارم بچه دار شم و از عشق زیادش دیوونه شم

آرزوم اینه بروز بتونم فرزند خونده داسته باشم و بهش حس خوشبختی و خانواده بدم همین 

همین هست . ولی بازم یک مانع برای خیلی ها هست که خودشون جمع کنن راحت نزنن در برن 

ن والا شوهر سابق من بدون هیچ ترسی اینکارو کرد و خیییلی راحتم زندگی مشترکمونو تموم کرد 

هبیییییچ برگه و سندی نمیتونه تعهد یه ادمو تضمین کنه