2733
2734
عنوان

به مادرشوهرم گفت به تو ربطی نداره و قهر کرده میگه عروسی کنسله..

| مشاهده متن کامل بحث + 6871 بازدید | 161 پست
خب حالا ناراحت شده خودشو بکشه تو حرص نخور براش

کسی اینجا حرص نمیخوره ...

شما یک کاربر مجازی هستین که مسئله تون را مطرح کردین و بقیه دارند شما را متوجه میکنن ...یکی مثل خودتون تند و تیز میگه ...یکی با ارامش ...

شما اول زندگی هستین استارتر ...باور کنین این مدلی بخواید تو زندگی مشترک باشین، هم اعصاب خودتون به هم می ریزه هم همسرتون هم تمامی روابط دچار مشکل میشه ...خیلی مواقع کارها با راه دیگه راحت حل میشه ...میتونستین به همسرتون مثلا بگین و ...

این مدل زنگ زدن و اعلام جنگ کردن اصلا جالب نیست و زندگی تون به بن بست میخوره خدای نکرده ...مردان هم حوصله اعصاب خوردی های پیش بینی نشده مثل این مورد را ندارند ...کم کم ول میکنن همه چی رو 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

برنامه داره تمام خرج رو اونا بدن  بعد استارتر تمام کادوها رو برداره 😳 جلو جلو با مادرش برنام ...

كادوهاي سر عقد كه واسه جفتشون هست رو ميخواد برداره مه واس خودش طلا بخره😂 بعد شوهرش خونه هم بايد بسازه. حالا مادر شوهره گفته كارت نه خانم به تريش قباش برخورده

يعني جاش بود پسره به مادر زنه ميگفت به تو ربطي نداره بخواييم چيكار كنيم كادوهاي سر عقدو

😂

🫠

با این وضع مملکت چطوری همسرتون همچیو بر عهده گرفته خیالبافی نکنید که هزینه همچیو همسرتون داره میده

خدایا شکرت خدایا شکرت بخاطر هر چیزی بهم دادی لمس گرمای کوه شنیدن شرشر بارون نفس کشیدن روزای خوبی که داره میاد خدایا شکرت اگر اشک ریختم تو چشممو پاک کردی خدایا شکر اگر محتاج بودم تو بهم ثروت دادی اگر منتظر بودم تو منو به انتظارم رسوندی خدایا شکرت بخاطر روزای آروم و شاد حال عالی آدمای مهربون و یاری رسان حرفای درست و منطقی  کار و تلاش زیاد و پر برکت خدایا شکرت

استارتر یه چیزی بهت میگم اگه منطق داشته باشی خوب بهش فکر میکنی 

یه روزی با هر کی ازدواج کنی چه این آقاپسر چه هرکی دیگه 

و پسردار بشی 

میرسی به حال امروز مادرشوهرت...

یه عروس بددهن و منفعت‌طلب 

اون روز چه حالی داری؟ 

کسی تا حالا رفته پیش دعانویس؟ اصلا اینجور چیزا واقعی؟ 

یکی از دوستام برای قبولی کنکور توی یه رشته خاص رفت بعد من بهش گفتم کارت اشتباهه و این حرفا اما واقعا توی اون رشته قبول شد😶

عزیزم الان با این صحبتی که شما کردی، مثلا می خواستی اول کاری زندگیت رو دست بگیری و اجازه دخالت به دیگران رو ندی؟؟؟؟

ولی این روشش نبوده و نیست 

اتفاقا این شروع کدورت ها و مشکلات دیگه در اینده میشه 

بعد اینجوری هست که عروس و مادرشوهر با هم نمیسازن 

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
عروسی منه دلم کارت دعوت میخاد

خواستت به حقه.شما و همسرت باید تعیین کنین کارت باشه یا نه اما نوع بیان و لحنتون بد بوده‌.الانم همسرت اروم شد با روی باز ومحبت و ارامش باهاش حرف بزن تا اوضاع اروم بشه

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
استارتر یه چیزی بهت میگم اگه منطق داشته باشی خوب بهش فکر میکنی  یه روزی با هر کی ازدواج کنی چه ...

چون خيلي پروعه اون روز اين به عروسش ميگه به تو ربطي نداره و دخالت نكن

اينا خيلي پرو تر از اين حرفان

🫠
2706