2733
2734
عنوان

یه جوون امروز فوت شد که ب نفع من شد😐

| مشاهده متن کامل بحث + 465 بازدید | 26 پست
خدا رحمت کنه فکر کردم دور از جون داماده  عزبزم از خدا بخواه مشکلتو حل کنه ما همه نظر کرده ی خد ...

اگه نظر کرده خداوندیم پس چرا خدا به بچه ۵ ساله من نظر نکرد که فوت شد ۷ ماه گذشت از اون درد و رنجم هنوز دلم پر از غم هس

میتونست جونشه ببخشه بهم

اگه نظر کرده خداوندیم پس چرا خدا به بچه ۵ ساله من نظر نکرد که فوت شد ۷ ماه گذشت از اون درد و رنجم هن ...

بمیرم واسه دلت 🖤🖤🖤🖤💔💔💔💔

عزیزم غمت بزرگه نمیشه با هیچ کلمه ایی تسکینت داد ولی ابجی قشنگم خدا هیچ وقت تنهامون نمی ذاره حتی وقتی عزیزمون رو می بره 

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بمیرم واسه دلت 🖤🖤🖤🖤💔💔💔💔 عزیزم غمت بزرگه نمیشه با هیچ کلمه ایی تسکینت داد ولی ابجی قشنگم خدا ...

خدا نکنه عزیزم

خدا بچهاتو حفظ کنه و شاد و سلامت باشید همیشه🫂😘🌺

2731
من میبینم یه روزی بچمو؟

😥😥😥حتما عزبزم 

میاد پبشت و می برتت تو بهشتی که خودشه 

من یک بچه سقط کردم چند سال بعد توی ای سی یو بودم حالت کما داشتم یک نی نی به تختم اویزون بود شبیه فرشته بود سفید و نورانی دائم چهار دست و پا راه میرفت نگاهم نمیکرد ولی کنارم بود می فهنیدم اومده منو ببره به بهشت خودش 🥺🥺🥺🥺

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
😥😥😥حتما عزبزم  میاد پبشت و می برتت تو بهشتی که خودشه  من یک بچه سقط کردم چند سال بعد ...

چقدر قشنگ

خدا پشت و پناهت باشه🌺💚

خدایا منو ببخش که کفر گفتم و ناشکری کردم

صبر میکنم تا اون روز

ممنون خواهر جون

چقدر قشنگ خدا پشت و پناهت باشه🌺💚 خدایا منو ببخش که کفر گفتم و ناشکری کردم صبر میکنم تا اون روز ...

عزبزم درکت میکنم واقعن سخته 

تاپیکت رو خوندم بع خدا بغص کردم 

خدا بهت صبر بده وبع اون سع تا بچه ت که منتظر لبخندت ن سلامتی بدع 

خواهش میکنم عزیزم دلت گرفت بیا درد و دل کنیم 💖💖💖💖

عزبزم درکت میکنم واقعن سخته  تاپیکت رو خوندم بع خدا بغص کردم  خدا بهت صبر بده وبع اون سع ...

چشم مهربونم

ممنون

دیدی کسی رو که بچه ۵ سال و کلا کودک از دست داده باشه و به زندگی برگشته باشه؟

من دست و دلم به کار نمیره هر چقدر خودمو آروم میکنم و میگم پیش خدای خودشه

بازم دلتنگش میشم و درد و غم و نبودنش وجودمو پر افسردگی و غم میکنه

چشم مهربونم ممنون دیدی کسی رو که بچه ۵ سال و کلا کودک از دست داده باشه و به زندگی برگشته باشه؟ من ...

اره خاله م 

۳ تا پسر ۵ ساله و ۹ ساله و ۶ روزه از دست داد 

کمی طول میکشه ولی خوب برگشت به زندکی 

خواهر طفلکم دختر زیبای ۱۱ ماهه شو از دست داد بچه یکماه مریض بود اونهم یکسالی طول کشید تا به خودش اومد 

عزیزم خیلی سخته میدونم ولی توکل بع خدا کن و قدر بچه هاتو بدون تا با شکر وجود بچه هات خدا هم بهت ارامش بده 

پسر دختر عموم ۱۸ ساله ش بود خودشو دار زد پدر بیچاره ش دید وبازش کرد همراه با صاحب خونه شون تلاش کردن دهن بچه رو باز کنن شاید برگرده ولی بچه فوت شد و بدبخت شدیم 

مرگش خیلی جگر سوز بود واقعن سخته 

عزبزم خیلی ها بچه هاشونو از دست میدن شما تنها نیستی عزیزم خدا یاری میده

اره خاله م  ۳ تا پسر ۵ ساله و ۹ ساله و ۶ روزه از دست داد  کمی طول میکشه ولی خوب برگشت به ...

من یه پسر ۱۹ ساله دارم پیش مادرم هس تو کشور اتریش درس میخونه

یه دختر کلاس ۱۱ همی دارم یه پسر کلاس هشتمی

اون کوچیکه رو  ناخواسته باردار شدم  نا شکری کردم گفتم نمیخوامش دنیا که امد اینقد قشنگ بود خوشگل و هیکلی ولی خدا پسش گرفت ۵ سال پیشم بود

اصلا فکرشم نمیکردم که ۵ سال فقط پیشم میمونه

میگم خدایا کاش بهم نمیدادیش و پسشم نمیگرفتی خدایا ببخش شاید خود خدا بیشتر میدونه دلیل و حکمتشو

خدا بچهاتو عزیزانتو برات حفظ کنه

توی سایت هم خیلی مادرا هس که بچهاشونو از دست دادن 

یه خانم دختر ۹ سالشو 

ممنون بازم قشنگم🫂❤️

من یه پسر ۱۹ ساله دارم پیش مادرم هس تو کشور اتریش درس میخونه یه دختر کلاس ۱۱ همی دارم یه پسر کلاس ه ...

خواهش میکنم 

اون بچه فقط یک امانت بوده پیشتون 

خدا بچه هاتون حفظ کنه شکر گزار سلامتی اونها باش

💖💖💖