2752
2734
اگر شوهرتم حساسه و دور از چشمش بوده اشتباه کردی 

چرا مثلا

زن مگه برده هست

برا رنگ لباس و شال هم باید از شوهر اجازه بگیره ؟

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وقتی شوهرت از اینکه شال قرمز بپوشی خوشش نمیاد 

چرا پوشیدی؟ 

البته ب نظر من که ایرادی نداره 

و نظر شوهرت مهمه 

وَالـْـعـَـصـْـر کـِه بــی عـِشْـــقِ تـْـو، مـَن خُـسْـرانـَـم♥️

مگه گاوه که رو رنگ قرمز حساسه

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
چرا مثلا زن مگه برده هست برا رنگ لباس و شال هم باید از شوهر اجازه بگیره ؟

نه اونش به من ربط نداره که شوهر ایشون یا خودش چه مدلین ، وگرنه با مهارت و مدیریت میشه همه چیزو از شوهر خواست و گرفت ،

ولی بدون این ها فقط تشنج و آسیب به خود ایشونه 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
اختیار انتخاب رنگ شال شما دست شوهرتونه؟

نه دست شوهرم نیست 

ولی همونطور که شوهرم واسه لباس پوشیدنش به نظر من اهمیت میده، منم به نظرش اهمیت میدم🙃✌️

وَالـْـعـَـصـْـر کـِه بــی عـِشْـــقِ تـْـو، مـَن خُـسْـرانـَـم♥️
مذهبی هستین؟ چرا مادر شوهرت با شال قرمز بهم ریخته؟

چه ربطی داره منم مذهبی ام مانتو با شال قرمز ست میپوشم

وا

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.