2733
2734
عنوان

مناسب ترین شغل برای دختری که هیچ سابقه کاری نداره و اجتماعی نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 641 بازدید | 47 پست
حقوق ک نداره ولی با اون شرایطی ک شما میخای خانه داری برات اوکی الا همه شغل ها حتی خانه داری هم کم ...

استرس که هرکاری داره

ولی من ب شدت استرسی و مضطربم

واس ساده ترین چیزا دلشوره میگیرم

خیلی خودمو اذیت میکنم

مثل بقیه نیستم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اپراتور دی جی کالا بشو

چطوری؟

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
دلم میخواد ولی ب شدت سخته برام و اضطراب اجتماعی هم دارم

منم همینم آدم ب شدت استرسیم ولی باهاش رو در رو شو 

برو کارایی کن ک سرکار با مردم داره یه سری خانم ها میگن با خانم ها چون راحت ترن 

ولی سعی کن رو در رو شی ببین من خودم اینجوری برات حرف میزنم راحته ولی جلوت باشم ب ‌لکنت میفتم 😂😂😂

خب از طرفی برای ادامه زندگی ب پول احتیاج دارم

اگه پس اندازواستعداد داری برو طراحی لباس یاد بگیر

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
منم همینم آدم ب شدت استرسیم ولی باهاش رو در رو شو  برو کارایی کن ک سرکار با مردم داره یه سری خ ...

منم همین فقط تو چت راحتم

حضوری مضطرب و هول میشم تموم حرفام یادم میره

اصلا تبدیل ب آدم خنگولی میشم

اول باید ببینید چه تحصیلات یامهارت  و علایقی دارید و همچنین چه رده سنی هستید مثلا شغل حسابداری خوبه نیاز به روابط عمومی هم نداره اما شما تحصیلات توی این زمینه داری یا نه یا مثلا خیاطی برای افرادی که علاقه دارند از شغل های خیلی خوب می تونه باشه 

2706