2733
2739
عنوان

سرطان سینه

| مشاهده متن کامل بحث + 65201 بازدید | 100 پست

عزیزم حتما حتما برو دکتر ماله مامانمم یه سینش درد میکرد رفت دکتر تشخیص سرطان دادن عملش کردن شیمی شد و خدا رو شکر خوب خوب شد.شما برو دکتر خیال خودتو راحت کن ایشالا که چیزی نیست

شش ماه سینم درد میکرد رفتم مامو هیچی نبود قرص گل مغربی و ویتامین eداد دوباره دردش زیاد شد رفتم سونو ...

خانمی پیگیر درمانت باش بچه هات به خودت احتیاج دارن نه به داراییت سلامتیت از نون شب واجبتره لطفا یه جراح خوب پیدا کن یا برات درشون میاره یا اگه مشکلی نباشه انشالله فقط پیگیری میکنی .لطفا بجای بچه هات تصمیم نگیر خاله م دور از جونتون سرطان داشت گرید چهار خدا رو شکر درمان کرد الان سالم و سرحاله فقط مدام تحت نظره

یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم سن شما اگه  زير ٤٠ باشه امكان سرطان سينه خيلي خيلي كمه علائمشم نداري يه سونو بايد بدي&nb ...

خانما تو رو خدا مواظب خودتون باشین به بهانه این که سنمون کمه معاینه وازمایشو بیخیال نشین.خاهرم که همراه مامانم میرفت برا شیمی میگفت خیلیا که میامدن دور از جون شماجوون بودن.سرطان سینه چیزیه که زود تشخیص بدن راحت درمان میشه.

شش ماه سینم درد میکرد رفتم مامو هیچی نبود قرص گل مغربی و ویتامین eداد دوباره دردش زیاد شد رفتم سونو ...

درمان سرطان سینه مثل بیماریایه دیگه نیست.بیمه بیشتر هزینشو متحمل میشه.مثلا دارو هایه ماهانه مامانم یکو نیم میشد با بیمه فقط صدو خورده ای پرداخت میکردیم.حتما پیگیر درمان تون باشین

2731
خانما تو رو خدا مواظب خودتون باشین به بهانه این که سنمون کمه معاینه وازمایشو بیخیال نشین.خاهرم که هم ...

دكتر به من گفت زير٤٠سال سالي يك مرتبه بايد سونوي سينه وفت بالاي٤٠سال هر سه سال يه مرتبه مامو گرافي البته كساني كه مادر خاله مادربزرگ مادري شون سرطان داشتن شرايطشون فرق داره

‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم

من درمان سرطان سینه و علائم سرطان سینه رو توی این سایت خوندم ، خدایش خوب توضیح دادن با عکس و متن و فیلم کاملا اگاه شدم 

http://dr-nasiri.com/درمان-سرطان-سینه/

زمانی که عمه ام سرطان سینه داشت پیش این دکتر می رفت برای درمان که خیلی کمکش کرد واقعا کارش عالیه کل سینه عمه ام برنداشت ، فقط توده خارج کرد 

شمارش اینه 

09128945991_82724117

سرطان سینه واقعا دردناک من  درمان سرطان سینه توی این سایت خوندم خیلی عالی توضیح داده 

هرکی دوست داره علائم و درمان سرطان سینه رو بدونه یه سر به این سایت بزنه

http://dr-nasiri.com/درمان-سرطان-سینه/

2738

درمان جدید برای سرطان سینه متاستاتیک  

سازمان غذا و داروی آمریکا داروی Verzenio را برای درمان سرطان سینه متاستاتیک تایید کرد.

به گزارش صدای ایران از ایرنا از مدیکال ساینس، این دارو که abemaciclib هم نامیده می‌شود، برای درمان بیمارانی با گیرنده هومونHR مثبت و HER2 منفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. حدود 72 درصد مبتلایان به سرطان سینه HR مثبت و HER2 منفی هستند.

داروی Verzenio راهکاری جدید برای آن دسته از بیمارانی است که به درمان‌های رایج سرطان سینه پاسخ نداده‌اند و برخلاف سایر داروها، می‌توان این دارو را در یک درمان مستقل استفاده کرد. این دارو مولکول‌هایی به نام کینازهای وابسته به سایکلین را غیر فعال می‌کند. این مولکول‌ها رشد سرطان را افزایش می‌دهند.

سرطان سینه شایع‌ترین سرطان زنان است. به رشد کنترل نشده سلول های پوشش داخلی مجرای شیری یا لوبول، سرطان سینه گفته می شود. هر سینه از 15 تا 20 بخش به نام لوب تشکیل شده که به صورت خوشه ای در کنار هم قرار دارند. لوب ها مجموعه ای از غدد شیری هستند. هر لوب از بخش های کوچکتری به نام لوبول تشکیل شده است. سرطانی که از لوبول آغاز شود، سرطان لوبولار نامیده می شود. سرطان سینه در زنان شایع تر است، گرچه احتمال ابتلای مردان نیز به سرطان سینه وجود دارد.

معمولا پس از تشخیص سرطان و نمونه برداری، درمان آغاز می شود که شامل پرتودرمانی، هورمون درمانی و شیمی درمانی است. در برخی موارد و درصورت عدم گسترش تومور، به تشخیص پزشک پرتودرمانی کفایت می کند.
https://sedayiran.com/fa/news/163305

سرطان سینه واقعا دردناک ، برای درمان سرطان سینه خواهرم ما پیش دکتر نصیری رفتیم 

خجالت بکشتو انجمنای دیگه هم همش داری تبلیغ میکنی یجا میگی مامانت یجا خواهرت یجا عمه ت امیدوارم درد بی درمان بگیری لجن

خانمی پیگیر درمانت باش بچه هات به خودت احتیاج دارن نه به داراییت سلامتیت از نون شب واجبتره لطفا یه ج ...

عزیزم میشه بگید الان حالشون چطوره؟گرید 4 درمان داره؟خیلی نا امیدم😢😢😢

2706