2752
2734
عنوان

برای روز معلم چقدر دادین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3076 بازدید | 170 پست
خیر اصفهان هستم و توی خانواده و اقوام هم فرهنگی زیاد داریم اصلاً ندیدم کسی بگه برای روز معلم  ه ...

تهرانم اینجا پول میدن 

یا سکه 

کادو کم میدن 

الانم عرف شده پول جمع میکنن از تفری ۱۵۰ تا ۳۰۰ حدودا ۶_ ۸ تومن میشه یه مقدارشو برا پذیرایی دانش اموز برمیدارن بقیه رو میدن به معلم کارت هدیه ، کارت هدیه هن پوله  دیگه 

ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا
خیر اصفهان هستم و توی خانواده و اقوام هم فرهنگی زیاد داریم اصلاً ندیدم کسی بگه برای روز معلم  ه ...

مدرسه ی دولتی تازه 

غیر  انتفاعی که به گفته ی بچه ها ۱ میلیون نفری میارن 

احتمالا ۲۰ _۳۰ میلیون میشه 

-خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مدرسه ی دولتی تازه  غیر  انتفاعی که به گفته ی بچه ها ۱ میلیون نفری میارن  احتمالا ۲ ...

عجیبه برام. البته شاید هم بعضی مدارس انجام بدن ولی خیلی محدود و اختیاری، نه اینکه الزامی و همگانی باشه. 

کنار آشیانهٔ تو آشیانه می‌کنم. فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم. کسی سوال می کند به خاطر چه زنده ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم. 
عجیبه برام. البته شاید هم بعضی مدارس انجام بدن ولی خیلی محدود و اختیاری، نه اینکه الزامی و همگانی با ...

مدیر فرمودند نمایندها از دانش اموزا نفری ۲۵۰ بگیرن !

-خدا

وای اینجا اصلاً مدیر و معلم ها کسر شأن می دونن که اینجور کاری انجام بدن. شاید هم بصورت خودجوش توی بعضی کلاس ها توسط مادرها و بدون دخالت دادن مدرسه و حتی دانش آموزان انجام بشه. البته بازم اختیاری 

کنار آشیانهٔ تو آشیانه می‌کنم. فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم. کسی سوال می کند به خاطر چه زنده ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم. 

وای اینجا اصلاً مدیر و معلم ها کسر شأن می دونن که اینجور کاری انجام بدن. شاید هم بصورت خودجوش توی بعضی کلاس ها توسط مادرها و بدون دخالت دادن مدرسه و حتی دانش آموزان انجام بشه. البته بازم اختیاری. 

اصلا اگه چنين برنامه ای باشه خانواده ها به اداره انعکاس میدن و از طرف اداره شدیداً برخورد میشه.