2752
2734
بله

ای آشنا، در فکر کاری هستی که یقین زیادی به آن نداری و شک و تردید برای تصمیم گیری داری و این موضوع افکارت را به خود مشغول کرده است بی تابی و بی صبری می کنی در صورتی که صبر و شکیبایی شرط لازم پیروزی است کسی را که در انتظارش هستی بهزودی خواهد رسید یک موقعیت بی نظیر در اختیارتان قرار خواهد گرفت که هوشمندانه از آن بهره لازم  را ببرید و در این مورد مشورت بسیار مهم است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چشم🫢

دوست عزیز به شما تبریک می گویم که درهای موفقیت بر رویتان گشوده شده است. بدین جهت شکرگزار این موفقیتها بوده و تا می توانید انفاق و احسان نمایید و از محبت و مهربانی به دیگران دریغ نکنید نکته مهم را به شما گوشزد می کنم و آن این است که اسرار شخصی و درونی خود را به هیچ کس خصوصا کسانی که به خوبی نمی شناسید نگویید جز دوستان یکدل که همانا پدر و مادرتان می باشد و بوده خوددار باشید. به خداوند توکل کنید.

صلوات و نیت لطفا

فرستادک برا منم بگیر

ی دونه تاپیک دارم هرکی دلش خواست بخونه وخودش رو بزاره جایه من ونظر بده نمیتونم درد دلم روهر جایی بگم  ونظربپرسم خواهرانه کمکم کنید اصلا حال روحی خوبی ندارم برام از خدا فقط معجزه بخواین معجزه ای در حد خدا بودنش😭😭😭😭😭
میشه برام بگیری 

ببخش منم گفتم بگیره برام تو تاپیکتون

ی دونه تاپیک دارم هرکی دلش خواست بخونه وخودش رو بزاره جایه من ونظر بده نمیتونم درد دلم روهر جایی بگم  ونظربپرسم خواهرانه کمکم کنید اصلا حال روحی خوبی ندارم برام از خدا فقط معجزه بخواین معجزه ای در حد خدا بودنش😭😭😭😭😭
میشه برام بگیری نیت کردم ؟

ای صاحب فال، فالی که قسمت شما شده است سراسر روشنی و نور و ارادت است
دل شما همچون آیینه ای بی غبار زلال و صاف است رعایت ادب و نزاکت بزرگان را فراموش مکن واحترام دیگران را به خوبی نگاه دار. شما دلی دارید که در گوشه
خانقا خودش جمالی زیبا بر آن پرتو افکنده و معنای دیگری به زندگیتان داده است از یاد خدا غافل مشو و آستان او را از دست مده که هر کس در این درگاه و آستانه پذیرفته نمی شود

ای آشنا، در فکر کاری هستی که یقین زیادی به آن نداری و شک و تردید برای تصمیم گیری داری و این موضوع اف ...

برا منم بگیر آبجی