2733
2734
عنوان

دخترم بشدت بداخلاقه

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 57 پست
قدو وزن دخترتو میگی استاتر

وزن و قدش از استاندارد کمتره

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 

خیلی بغلش کن خیلی قربان صدقش برو خیلی ازش تعریف کن خیلی بوسش کن هر چقدر میتونی راه به راه محبت کن به جای دعوا کردن چشمات رو ریز کن و نگاش کن چیزی هم نگو برو بعداز ده دقیقه برگرد بوس و بغل کن و براش توضیح بده

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مال منم بد اخلاقه از اول بود  صبح بلند میشد میگفتم سلام صبح بخیر با اخم بود  لجباز بود و ...

ببین مثلا خیلی با محبته ،منو خیلی دوست داره ،میره و میاد بوسم می‌کنه ولی بداخلاقم هست

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
دخترمن تو غذاخوردن شدیدا بد انقه

دختر منم بد غذاس

راستی گاها اخر شب قبل خواب پیششون دراز میکشم میگم از امروز خودتون راضی بودین. بیاید کارای بد وخوب ا ...

چه خوب اینارا سعی میکنم انجام بدم.فکرکنم وقتی دوتا هستن بهتر میشن 

خیلی بغلش کن خیلی قربان صدقش برو خیلی ازش تعریف کن خیلی بوسش کن هر چقدر میتونی راه به راه محبت کن به ...

ببین فکرکنم اینارا بیش از حد انجام دادم که اینطوری شده

وقتی بچه هام چیزی میخوان که بابتش گریه میکنن یا به اصطلاح میرن رو مخم میگم من که گفتم نه به این دلیل حالت اگه میخواید گریه کنید چشای خوشگلتون خراب بشه انتخاب با خودتونه میتونید تا صبح گریه کنید.وقتی گرتون تموم شد بیاید باهم حرف بزنیم.

این مدل رو بچه های من جواب داده ولی باید صبر ایوب دلشته باشی ونگ ونگشونو تحمل کنی عین خیالت نباشه 

برای یه بچه ۵ساله زیاده یک ساعت کلا بچه به نظرم نباید گوشی برداره،یه بار یه چیزی درمورد رونالدومیدید ...

حالا اینجا انقد چشم وهم چشمی زیاده که بچه ی ۱۳ساله آیفون ۱۳پرو داره... من بچم اصلا تبلت واینا نداره میگم مناسب سنت نیست ولی خب بقیه دارن واین سخت میکنه قضیه رو...کوچه هم هفته ای یکی دوبار میفرستم خونه هرچقد بازی کنیم باهاشون مزه ی کوچه یه چیز دیگس

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
منم خواهر زادم پنج سالشه تقریبا  هفته هفته میاد خونمون میمونه  تو این مدت وقتی منو میبین ...

اون دیگه رسماً بدجنسه   دختر من به این شدت نیست

ببین فکرکنم اینارا بیش از حد انجام دادم که اینطوری شده

آخه من با دخترم همین کارا رو کردم از همه همکلاسی هاش مهربونتر و آرومتر هست، همه مادرا ازم می‌پرسند خونه هم همینجوره؟

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
2706